دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح خودرو در کهنوج

فرمانده انتظامی کهنوج از دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح خودرو با کشف یک قبضه سلاح ممنوعه و مقادیری مهمات در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی کهنوج از دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح خودرو با کشف یک قبضه سلاح ممنوعه و مقادیری مهمات در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

شاهپور بهرامی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی انهدام باند سارقان مسلح و دستگیری سه عضو آن با کشف تعدادی سلاح ممنوعه و مقادیری مهمات در دی ماه سال جاری و اقرار این افراد به فراری بودن سرکرده این باند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کهنوج افزود: در این رابطه ماموران پلیس آگاهی با اشرافیت اطلاعاتی خود بر منطقه و با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم، مخفیگاه این شرور را در حاشیه شهر شناسایی کردند.

بهرامی اظهار کرد: در این راستا تیم‌های عملیاتی پلیس ضمن هماهنگی‌های قضایی طی یک عملیات موفق پلیسی، سرکرده باند سارقان مسلحانه خودرو را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح ممنوعه به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

وی بیان داشت: این فرد در تحقیقات و بازجویی‌های انجام شده به شرارت‌های خود از جمله حمل سلاح غیر مجاز، زورگیری، تیراندازی، اخاذی و سه فقره سرقت مسلحانه خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کهنوج گفت: دستگیری این شرور، احساس امنیت در منطقه و رضایتمندی مسئولان، اعضای شورای تامین و شهروندان را در پی داشت.