دستگیری عاملان سرقت ۱۰ میلیاردی در پایتخت

رئیس کلانتری شهرک قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرک غرب خبر داد و گفت: این متهمان از منزل مال باخته ۱۰ میلیارد ریال طلا و ارز سرقت کرده بودند.

خبرگزاری میزان: رئیس کلانتری شهرک قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرک غرب خبر داد و گفت: این متهمان از منزل مال باخته ۱۰ میلیارد ریال طلا و ارز سرقت کرده بودند.

ضرغام آذین گفت: اواخر دی ماه امسال بود که وقوع یک فقره سرقت از منزل در شهرک غرب به کلانتری شهرک قدس اعلام که بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با اشاره به اینکه سارقان فقط طلا، جواهر و ارز از منزل مال باخته سرقت کرده بوند، بیان داشت: با حضور ماموران در محل، تحقیقات پلیسی آغاز و در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که راننده و سرنشینان ۲ دستگاه خودرو سفید رنگ ۲۰۶ اقدام به سرقت میلیاردی کرده اند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی یک برگ رسید بانکی از منزل مال باخته که متعلق به سارقان بود، کشف شد، عنوان کرد: با شگردهای خاص پلیسی، اعضاء این باند شناسایی و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار گرفتند.

کلانتر محله شهرک قدس، گفت: مخفیگاه متهمان در محدوده شهر ملارد شناسایی و به دست آمد که در آن محل افراد مشکوکی تردد دارند.

سرهنگ آذین تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه دوم این سارقان در فرحزاد تهران نیز شناسایی و نتیجه آن در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران موفق شدند صبح روز گذشته در چندعملیات منسجم و همزمان اعضاء باند سارقان منزل که ۲ مرد و ۲ زن بودند را دستگیر کنند، ادامه داد: از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه و ۷ قبضه سلاح سرد کشف شد.