دستگیری سرکرده باند سرقت احشام در پیشوا

فرمانده انتظامی شرق استان تهران شب گذشته در جمع خبرنگاران گفت: با هوشیاری پلیس احشام و ۸ نفر از سارقین در ظرف ۷۲ ساعت دستگیر شدند ولی سرکرده آنها متواری شد که شب گذشته این متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

خبرگزاری ایسنا: سردار عبدالرضا ناظری افزود: در عملیاتی پلیسی روز گذشته سرکرده باند سرقت احشام در شهرستان پیشوا دستگیر شد و پرونده نامبرده در حال بررسی است. چراکه بعد از ۹ سال اقدام به سرقت از چندین دامداری بزرگ در این شهرستان کرده بود که در آخرین سرقت ۴۰۰ رأس گوسفند توسط این فرد سرقت شده بود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: طی تماسی که دو روز گذشته با پلیس ۱۱۰ گرفته شده بود، اعلام شد که یک منزل توسط دو زن نظافتچی سرقت شده است.

ناظری تصریح کرد: بعد از بررسی‌ها و تحقیق مشخص شد که این افراد در نقش نظافتچی و با هدف سرقت در منازل حضور پیدا می‌کنند و چندین فقره سرقت نیز انجام دادند که در آخرین اقدام خود از منزلی در ورامین مبلغی حدود ۲۵۰ میلیون تومان به سرقت برده و بعد از ارتکاب جرم متواری شدند.

وی اظهار کرد: این دو زن سارق با بررسی، تحقیق و عملیات پلیس در منزل خود دستگیر شدند و پرونده آنها جهت بررسی به دستگاه‌های قضائی واگذار شد.

وی با بیان این‌که از اقدامات مهم شب گذشته ناجا در دشت ورامین دستگیری یک سارق موتور سیکلت است، یادآور شد: این فرد از سارقین سابقه‌دار بود که دارای پرونده قضائی بوده و در اعترافات خود به سرقت ۱۱ فقره سرقت موتور سیکلت اعتراف کرده است.