بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی مازندران

مسئول مدیریت راه‌های مازندران از روان بودن تردد در محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: در این محورها، بارش به صورت برف یا باران است.

محسن هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وضعیت محورها و راه‌های مواصلاتی این استان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در سطح محورهای مواصلاتی مازندران روان گزارش شده است.

وی با بیان شرایط جوی در محورهای مواصلاتی مازندران، خاطرنشان کرد: در محور گدوک بارش برف و در ورسک بارش باران گزارش شده است. هم‌چنین در محور هراز محدوده امامزاده هاشم تا لاسم بارش برف و در محور کندوان از محدوده هزار چم بارش برف و از پل دزبن تا بارش و در محور کناره در مناطق غربی نیز بارش به صورت باران است.

وی در خصوص محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی گفت: در محور کندوان از شنبه تا سه شنبه هر شب از ساعت ۲۱ تا ۵ صبح به دلیل تعمیرات تونل امیرکبیر مسدود است.

مسئول مدیریت راه‌های مازندران افزود: محدودیت در محور هراز که به دلیل ایمن سازی پل از ششم آذر آغاز شده بود تا ۳۰ بهمن ادامه دارد.

هاشمی با بیان اینکه سایر محورهای مواصلاتی باز و تردد جریان دارد از مسافران خواست در محورهای مواصلاتی با زنجیر چرخ حرکت کنند.