رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: قوا باید بر اساس راهبرد گام دوم انقلاب حرکت کنند

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قوا باید بر اساس راهبردهای گام دوم انقلاب حرکت کنند و بدانند که ۲۲ بهمن امسال نشان از موفقیت این تفکر یعنی استراتژی‌ای که رهبری تعیین کردند، داشت و این تفکر یعنی توجه به شهدا، ارزش‌های انقلاب و توجه به اسلام و عدالت.

خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قوا باید بر اساس راهبردهای گام دوم انقلاب حرکت کنند و بدانند که ۲۲ بهمن امسال نشان از موفقیت این تفکر یعنی استراتژی‌ای که رهبری تعیین کردند، داشت و این تفکر یعنی توجه به شهدا، ارزش‌های انقلاب و توجه به اسلام و عدالت.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: قوا باید بر اساس راهبردهای گام دوم انقلاب حرکت کنند حمیدرضا حاجی‌بابابی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به راهبرد‌های تعیین شده در « بیانیه گام دوم انقلاب »، گفت: مقام معظم رهبری در مقوله گام دوم انقلاب بسیار دقیق، هم ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی را به تصویر کشیده‌اند و هم با ارائه راهبرد‌های جدید نحوه حرکت را برای آینده‌ ترسیم کردند.


وی افزود: بدون شک برای حرکت در ۴۰ سال آینده باید نگاهی به ۴۰ سال گذشته داشته باشیم و ضعف‌ها را مورد واکاوی قرار دهیم.


رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان کرد: قوا باید بر اساس راهبردهای گام دوم انقلاب حرکت کنند و بدانند که ۲۲ بهمن امسال نشان از موفقیت این تفکر یعنی استراتژی‌ای که رهبری تعیین کردند، داشت و این تفکر یعنی توجه به شهدا، ارزش‌های انقلاب و توجه به اسلام و عدالت.


وی با بیان اینکه برخی مدیریت‌های کشور دچار ضعف هستند بیان داشت: مدیریت‌های کلان کشور باید از راهبرد‌های گام دوم انقلاب تبعیت کنند و اگر این گام‌ها مستحکم برداشته شود قطعا توفیق دو چندان خواهد شد.