فوت یکی از مجروحان حادثه نیکشهر

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: خدا رحم حیدری یکی از مجروحان حادثه تروریستی نیکشهر بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: خدا رحم حیدری یکی از مجروحان حادثه تروریستی نیکشهر بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

عباس پالاش اظهار داشت: با شهادت شهید حیدری که صبح امروز بر اثر شدت جراحات وارده پس از گذشت 15 روز به فیض شهادت نائل آمد، شمار شهدای حادثه تروریستی تیراندازی به نیروهای سپاه در نیکشهر به 2 نفر افزایش یافت.

وی بیان کرد: مراسم تشییع این شهید والا مقام فردا/یکشنبه/ از محل مسجد جامع زاهدان تا گلزار شهدای این شهر تشییع و خاکسپاری می شود.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد که عوامل گروهک تروریستی صبح روز 13 بهمن 97، در اقدامی کور به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر حمله کردند که یک نفر از کارکنان سپاه شهید و ‏پنج نفر زخمی شدند.

پس از مرتضی علی احمدی که نخستین شهید این حادثه تروریستی بود شهید خدا رحم حیدری پس از گذشت 15 روز از این حادثه صبح امروز/شنبه/ بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.