خطای دشمنان علیه نظام اسلامی پاسخ دندان شکنی خواهد داشت

خطای دشمنان علیه نظام اسلامی پاسخ دندان شکنی خواهد داشت

ورامین- امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین گفت: خطای دشمنان علیه نظام اسلامی پاسخ دندان شکنی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی صبح جمعه در دیدار با حجت الاسلام علی رضایی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه ضمن تسلیت شهادت نیروهای انقلابی و سپاهی که اخیراً در استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت رسیدند بیان کرد: دشمنان اسلام چشم دیدن حضور باشکوه ، عزت آفرین ، مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی را نداشته اند و از بغض و کینه ای که داشتند ، به سپاهیان ما حمله کرده و آن‌ها را به درجه رفیع شهادت رساند.

با سابقه ترین امام جمعه کشور گفت: ملت ایران از سال ۱۳۴۲ مبارزات انقلابی خود را آغاز کردند، مردم ورامین از سال ۴۲ به ندای ولی فقیه خود لبیک گفتند و جان خود را تقدیم این انقلاب و نظام کردند.

امام جمعه ورامین خاطر نشان کرد: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را درصورتی جشن گرفتیم و وارد دهه پنجم شدیم که دشمن از ابتدای انقلاب با دشمنی خود ثابت کرده است که چشم پیشرفت این انقلاب را ندارد.

وی تصریح کرد: بنده که زمان قبل از انقلاب را درک کرده ام ، می دانم که در شرایط امروز با تمام کج سلیقه ها و تمام فشارهای اقتصادی که بر مردم ایران متحمل شده در این کشور امنیت حاکم است.

نماینده ولی فقیه در دیار ۱۵ خرداد گفت: امروزه دشمنان می دانند ، که اگر یک تیر بزنند ۱۰ تیر به سمتشان پرتاب می شود ، اگر یک موشک بزنند ۱۰ موشک سمتشان پرتاب می شود، امروز ایران مستقل، باوقار و با وجود نیروهای مسلح و جوانان آماده نبرد و منتظر است که از دشمن خطایی سر بزند تا جواب دندان شکنی بدهند و دشمنان هم هراس دارند و می ترسند.

محمودی گفت: دشمنان می دانند که ایرانیان ، اجازه نمی‌دهند ، کسی برای کشور و انقلابشان تصمیم بگیرد و اگر کسی هم این حکومت را تخریب کند ، جوانان و نیروهای مسلح کشور آماده هستند که به دستور ولی فقیه وارد میدان مبارزه شوند.

وی افزود: این مردم شریف همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند،  با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور پرشور ،باصلابت و تماشایی خود به جهانیان نشان دادند که انقلاب اسلامی را دوست دارند و هیچ وقت این حکومت علوی را تنها نخواهد گذاشت.