کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان

کشف ۳۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان

زنجان-فرمانده انتظامی استان زنجان از توقیف یک دستگاه کامیون تانکردار حامل ۳۱ هزارو ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، رحیم جهانبخش افزود: روز گذشته ماموران پلیس آگاهی استان زنجان هنگام کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – قزوین به یکدستگاه کامیون تانکردار مشکوک شدند.

وی اظهار داشت: ماموران پس از متوقف کردن خودرو با علائم هشدار دهنده، در بازرسی از آن ۳۱ هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به توقیف خودرو خاطر نشان کرد: راننده متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ جهانبخش تاکید کرد: یکی از وظایف ذاتی پلیس مبارزه با پدیده شوم قاچاق می باشد و با توجه به تاثیر منفی این پدیده شوم بر اقتصاد کشور، ماموران انتظامی استان زنجان با تلاش شبانه روزی و با قدرت تمام با هرگونه قاچاق، مقابله و مبارزه خواهد کرد.

دستگیری کلاهبرداران اینترنتی در ابهر

فرماندهی انتظامی شهرستان ابهر از دستگیری ۳ نفر سارقان اینترنتی حسابهای بانکی در شهرستان ابهر خبرداد.

سرهنگ داود مرسلی در تشریح این خبر بیان داشت : سارقان اینترنتی که اقدام به سرقت از حسابهای بانکی اشخاص می کردند توسط پلیس فتا شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ داود مرسلی  افزود : در تحقیقات از این متهمان به ۳ فقره برداشت غیر مجاز بانکی جمعا" به مبلغ ده میلیون و شصت هزار تومان از حسابهای اشخاص اعتراف که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر در ادامه اظهار داشت : توصیه پلیس برای شهروندان این است هیچ گاه اطلاعات شخصی خود را برای کسی بازگو نکرده و درصورت مشاهده چنین حوادثی مراتب را به پلیس فتا اعلام نمایند.