پایبندی ملت به انقلاب اسلامی مسئولیت مدیران را دوچندان می کند

پایبندی ملت به انقلاب اسلامی مسئولیت مدیران را دوچندان می کند

اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: پایبندی ملت به انقلاب اسلامی مسئولیت مدیران را در راستای خدمت گزاری به مردم و کسب رضایتمندی آنها دوچندان می کند.

حجت‌الاسلام صفر قربانپور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پیام اول راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امسال، وفاداری و تعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران است و اینکه مردم بر عهد خود باقی و پا بر رکاب پیروی از ولایت فقیه هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: اعلام استقامت برای آینده روشن پیام دیگر این راهپیمایی بود، یعنی آینده باعزت و استقلال بیشتر و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند رو به قله می‌رویم.

قربانپور بیان کرد: مردم با حضور گسترده خود به سردمداران سلطه استکباری پیام دادند که تکیه ما به دولت‌های غرب و شرق نیست. دشمنان بدانند مردم ایران گوش به فرمان ولی فقیه هستند و توطئه‌های آنها جز بغض و کینه ثمری برایشان نخواهد داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به وظیفه مسئولان در قبال مردم گفت: چند نوع وظیفه را برای مسئولان می‌شود تعریف کرد که ابتدا قدردانی از مردم است. باید جایگاه مردم حفظ شود و عزت برای آنها به وجود بیاید، پس مسئولان همه مسئولیت‌هایی که انجام می‌دهند باید در راستای این باشد که شأن مردم رعایت شود.

قربانپور عنوان کرد: مسئولان باید خدمات‌دهنده به مردم باشند و رفاه مردم را تامین کنند، نباید پس از گذشت چهل سال از انقلاب به مسائل اولیه برگردیم‌. بنابراین پیام مردم، هم مطالبه می باشد و هم وفاداری، وفاداری به انقلاب اسلامی و مطالبه از مسئولان برای ارائه خدمات است.