۳ نفر در اصفهان به دلیل گازگرفتگی راهی بیمارستان شدند

۳ نفر در اصفهان به دلیل گازگرفتگی راهی بیمارستان شدند

اصفهان- مدیر مرکز فوریت های پزشکی اصفهان گفت: در طول روزهای گذشته یک مرد ۴۸ ساله در اصفهان و یک زن و مرد در روستای بادجان فریدن به علت استفاده از زغال برای گرمایش دچار گازگرفتگی شدند.

غفور راستین در گفت  وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به علت استفاده از زغال برای گرمایش اتاق در روستای بادجان فریدن،‌ یک مرد و دو زن  دچار گازگرفتگی شدند و به بیمارستان شهید رجایی داران انتقال یافتند.

وی بیان داشت: در روزهای گذشته همچنین بر اثر حادثه تصادف زنجیره‌ای اتوبوس و موتور و پژو ۲۰۶ و پژو ۴۰۵ در اتوبان شهید خرازی، دو مرد و  چهار زن مصدوم شدند و به بیمارستان کاشانی اصفهان انتقال یافتند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان اعلام کرد: بر اثر واژگونی تیبا در جاده شهرضا سمیرم  پنج کیلومتری کهرویه  چهار مرد و دو زن مصدوم شدند و به بیمارستان امیر المومنین شهرضا انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه به علت نقص در آبگرمکن زن جوانی دچار مسمومیت شد و به بیمارستان امین انتقال یافت، گفت: به علت استفاده از زغال برای گرم کردن اتاق در منزلی در میدان جوان اصفهان یک مرد ۴۸ ساله مصدوم شد و به بیمارستان غرضی اصفهان انتقال یافت.