اجرای طرح تکاپو در اولویت سازمان فنی حرفه ای کشور قرار دارد

اجرای طرح تکاپو در اولویت سازمان فنی حرفه ای کشور قرار دارد

سنندج - معاون رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: اجرای طرح تکاپو در اولویت برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ارسلان ازهاری ظهر امروز در نشست با کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در سنندج، اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باید به سازمان یاد دهنده و یاد گیرنده مبدل شود.

وی ادامه داد: رسالت اصلی سازمان فنی و حرفه ای در سه بخش آموزش، پژوهش و سنجش ارزشیابی مهارت قرار می گیرد و لازم است برنامه ریزی لازم در این حوزه ها با توجه به ظرفیت ها و مختصات هر استان شکل گرفته و اجرایی شود.

وی با بیا اینکه سازمان در تلاش است تا بتواند به جایگاه اصلی خود که همان نقش مهم و تاثیرگذار در توسعه کشور است دست یابد، عنوان کرد: این امر تنها در سایه همدلی و تلاش در راستای سیاست های اصلی سازمان محقق خواهد شد.

معاون رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: خوشبختانه با تلاش و پیگیری دکتر پاک سرشت امروز شاهد تصویب اختصاصی شدن درآمدهای سازمان با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی هستیم که انشاءا... با تصویب نهایی آن در صحن مجلس علاوه بر اختصاص ۱۰۰درصدی درآمدها، می تواند نقطه عطفی را در توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی در کشور ایجاد کند.

وی اظهار داشت: کمک به حل مشکلات معیشتی و ارتقای رفاهیات کارکنان سازمان در دستور کار این معاونت قرار گرفته و پیگیری های لازم در این خصوص در حال انجام است.

طرحهای اولویت دار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اشاره کرد و افزود: اجرای طرح تکاپو توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور یکی دیگر از اولویت های کاری این سازمان است.

ازهاری گفت: تعامل و هماهنگی بیش از پیش ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها با دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید مورد توجه مدیران کل قرار گیرد.