۲۵ تن چوب قاچاق در مرودشت کشف شد

کشف ۲۵ تن چوب قاچاق در مرودشت/۱۸۰ قطعه  کبک زنده قاچاق در سروستان

شیراز-فرمانده انتظامی مرودشت از توقیف ۲ دستگاه کامیون و کشف ۲۵تن چوب قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ اسماعیل زراعتیان  گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پاسگاه انتظامی سیوند در محورشیراز-اصفهان به ۲ دستگاه کامیون حامل بار چوب مشکوک و در یک عملیات ضربتی آن ها را بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت افزود: در بررسی از این خودروها، ۲۵ تن چوب قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال و فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف و ۲ نفر در این خصوص دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف کبک قاچاق

فرمانده انتظامی سروستان نیز  از توقیف یک دستگاه پراید و کشف ۱۸۰ قطعه کبک قاچاق به ارزش ۱۸۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالرسول مجتهدی گفت: مأموران انتظامی این شهرستان در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، یک دستگاه پراید را در محورهای مواصلاتی شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سروستان افزود: مأموران در بازرسی از این خودرو، ۱۸۰ قطعه کبک قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه راننده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: ارزش ریالی این پرنده های شکاری قاچاق، برابر نظر کارشناسان، ۱۸۰ میلیون ریال برآورد شده است.