تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به جزیره هرمز نیست

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به جزیره هرمز نیست

هرمز - بخشدار هرمز گفت: تصاویری که در فضای مجازی و کانال یکی از سایت های خبری محلی منتشر شده مربوط به جزیره زیبای هرمز نیست و کاملا این عمل غیر اخلاقی را تکذیب می کنیم.

سید مجدالدین حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر جزیره هرمز آزاد یا در بند گفت: باتوجه به شتاب توسعه صنعت گردشگری در جزیره هرمز برخی افراد در جهت کمرنگ  نمودن و ضربه زدن به این صنعت کسب و کارمردم این جزیره دست به شیطنت زده  و تصاویری از دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس را به نام این جزیره منتشر کرده اند.

بخشدار هرمز بیان داشت: سواحل جزیره هرمز این نوع خاک و آلاچیق را ندارد و مسلم است برای اینکه چهره شهر شهید پرور هرمز را خدشه دار کنند اقدام به انتشار اینگونه تصاویر و خطاهایی زده اند.

نماینده سیاسی دولت در هرمز اظهار داشت: جزیره هرمز شهری با هویت و ولایتمدار و جاذبه های توریستی گردشگری منحصر به فرد است و گردشگری در این جزیره رو به رشد با شتابی مضاعف است و قرار نیست شیطنت ها سدی برای این رشد باشد.

بخشدار هرمز ابراز داشت:  با توجه به  اینکه مردم شهید پرور هرمز از اینگونه مطالب نگران هستند و برای چندمین بار است که عده ای برای تخریب چهره روشن و شفاف جزیره هرمز دست به این اقدامات زده اند. لذا از دستگاه های قضایی و امنیتی خواستاریم هرچه زودتر با خاطیان برخود و بانیان از محضر مردم شریف این جزیره عذر خواهی کنند.

حسینی عنوان کرد: با توجه به  حضور نیروهای بسیجی و نیروی انتظامی در سطح جزیره هرمز هیچ مورد نارضایتی از حضور گردشگران و گردشگران از حضور این عزیزان نداشته اند و پذیرای سیل جمعیت گردشگران هستیم.

بخشدار هرمز در خصوص کمبود ناوگان حمل و نقل جزیره گفت: تدابیری اندیشیده شده است که در چند روز آینده این مشکل نیز برطرف خواهد شد.