برپایی نمایشگاه شکوه ایستادگی در کاشان

برپایی نمایشگاه شکوه ایستادگی در کاشان

کاشان - معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری کاشان از برپایی نمایشگاه شکوه ایستادگی در این شهرستان خبر داد.

مسعود خاندایی در گفت و گو با خبرنگار مهر ، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به مشکلات داخلی و خارجی به جهت بررسی عملکرد مدیران ویژه یاس مخالفان نظام و تقویت روحیه انقلابیون اقدام به برپایی نمایشگاهی با مظمون دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در کاشان کردیم.

وی با بیان اینکه در برپایی این نمایشگاه با عدم وجود مکان مناسب مواجه بودیم، افزود: متاسفانه در شهرستان کاشان مکانی ثابت برای برپایی نمایشگاه وجود ندارد اما با پیگیری های به عمل آمده و موافقت فرمانده سپاه کاشان سالن ورزشی ناحیه مقاومت بسیج  در راستای برپایی این نمایشگاه درنظرگرفته شد.

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری کاشان از نمایش ۱۱ عرصه کاری در نمایشگاه شکوه ایستادگی کاشان خبر داد و ابراز داشت: بیش از ۶ جلسه تشکیل و پنل نمایشگاه برنامه ریزی شد به نحوی که عرصه فرهنگ با سه غرفه، حوزه صنعت، معدن و تجارت، حوزه ورزش و جوان، عرصه علوم و آموزش و پرورش، عرصه سلامت و بهداشت، حوزه دفاعی شامل بسیج، ارتش، سپاه و نیروی انتظامی هر کدام یک غرفه از جمله غرفه های درنظر گرفته شده است.

وی گفت: حوزه جهاد کشاورزی، حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی با یک غرفه، حوزه میراث فرهنگی با سه غرفه، حوزه خدمات زیرساخت شامل آبفا، گاز، برق و تلفن و حوزه شهرداری هر کدام با یک غرفه از دیگر غرفه های این نمایشگاه است.

خاندایی افزود: این غرفه ها می تواند عملکرد ارگان های مختلف را به نمایش گذاشته و دستاوردها و عملکردشان توسط مردم به نظرسنجی گذاشته و از لحاظ دیگر می توان نوعی پرسش از عملکرد مسئولان شهری به حساب آورد.

وی ضمن اشاره به زمان برپایی این نمایشگاه اظهار داشت: علاقه مندان در راستای بازدید از نمایشگاه شکوه ایستادگی کاشان می توانند از ۲۴ لغایت ۳۰ بهمن ساعت ۹ تا ۱۲ در نوبت صبح و ۱۶ الی ۲۰ در نوبت بعدازظهر از این نمایشگاه بازدید  کنند.