خسارت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلون تومانی بارندگی به بازار میناب

خسارت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلون تومانی بارندگی به بازار میناب

میناب - رئیس اتاق اصناف میناب از خسارت ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی بارندگی به بازاریان میناب خبر داد.

به گزارش خبر نگار مهر نعمت الله حقیقی بعدازظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از بازار بزرگ میناب که به همراه امام جمعه شهرستان صورت گرفت با اشاره به بارندگی صبح
امروز در میناب وآبگرفتگی ومعابر وخیابانهای این شهرستان گفت: این بارندگی علاوه برخوشحالی کردم خسارات جدی هم را به مردم وارد کرده است.

حقیقی بیان داشت: فراهم نشدن زیرساختهای لازم برای عبور سیلابها و آبهای جمع آوری شده در خیابان ومیادین هر ساله خسارتهای سنگینی را به بازاریان وارد کرده و برای جبران این این خسارت ها تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

رئیس اتاق اصناف میناب عنوان کرد:بارندگی صبح امروز در شهرستان میناب و در پی آن آبگرفتگی بازار بزرگ میناب سبب ورود آب به  بیش از ۳۰۰ مغازه شد تا خسارات سنگینی را به آنها وارد کند.

حقیقی گفت: خسارات وارد شده به این مغازه داران  بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که امید است برای جبران آن مسئولان چاره اندیشی کنند.

حقیقی افزود: در طول سالهای گذشته تا کنون برای سومین بار خسارات به مغازه داران بازار بزرگ میناب بر اثر بارندگی وارد شده است.

رئیس اتاق اصناف میناب تصریح کرد: این میزان خسارت وارد شده به بازاریان و مغازه داران میناب بیشتر از این نیز هست وخسارت وارد شده بر اساس ۳۰۰ مغازه بازدید به عمل آمده است.