کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمات رسانی، مطالبه بحق مردم از مدیریت شهری است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش اثربخشی و کارامدی مدیریت شهری، کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی مطالبات به حق مردم از ماست و باید برای تحقق این مطالبات برنامه ریزی و توجه لازم را داشته باشیم.

خبرگزاری میزان- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش اثربخشی و کارامدی مدیریت شهری، کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی مطالبات به حق مردم از ماست و باید برای تحقق این مطالبات برنامه ریزی و توجه لازم را داشته باشیم.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محسن هاشمی رفسنجانی در صد و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم، اظهار کرد: حماسه روز گذشته مردم سرافراز ایران، موجب افزایش قدرت ملی و تقویت وحدت و همدلی شد، مردم نشان دادند که کاستی‌ها و نواقص عملکرد مسئولان، موجب تردید و سستی آنان در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی نمی‌شود.

وی ادامه داد: حماسه حضور مردم در آیین چهلمین سالگرد انقلاب دو پیام مهم داشت؛ پیام نخست خطاب به دشمنان خارجی و دولت‌های مداخله گر و بیگانه بود که با وجود این ملت، رویای فروپاشی انقلاب اسلامی تعبیر نشدنی است و پیام دوم خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی و مدیران کشور بود که این مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش کارایی نظام جمهوری اسلامی را دارند و پیام شکوه مردم باید شنیده شود.

رییس شورای شهر تهران اضافه کرد: جفای افزون تری خواهد بود که با وجود این ملت شریف و فداکار، باز هم شاهد قصور و تقصیر مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری نیز به عنوان یکی از دستگاه‌های موثر در رضایت مندی شهروندان از این قاعده مستثنی نیست، عنوان کرد: افزایش اثربخشی و کارامدی مدیریت شهری، کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی مطالبات به حق مردم از ماست و باید برای تحقق این مطالبات برنامه ریزی و توجه لازم را داشته باشیم.

هاشمی تاکید کرد که امیدواریم در دهه پنجم انقلاب، لایق الطاف الهی و حمایت ملت ایران باشیم.