استاندار اصفهان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان شامگاه دوشنبه با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشکوه مردم این استان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی در این پیام آورده است: راهپیمایی با شکوه 22 بهمن 1397، نماد راستین همبستگی و دلبستگی، تجلی عشق و آفرینش و تبلور اراده تزلزل ناپذیر شما مردم قهرمان و شهیدپرور در صیانت از ارزش های ماندگار انقلاب، حفظ عزت و شرف ملی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.
وی اضافه کرد: با لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) میثاق و میعادی بس شورآفرین، دلپذیر، با نشاط و سرنوشت ساز در این روز تاریخی که مقارن با چهلمین سالگرد انقلاب بود، رقم خورد و بدین ترتیب اقتدار افول ناپذیر ایران و ایرانی و نیز پایداری نظام، بیش از پیش در نزد جهانیان آشکار گردید.
استاندار اصفهان در ادامه افزود: به راستی چه زیبا و شوق انگیز است آنگاه که شور انقلابی با وحدت و شعور ملی در هم می آمیزد تا شکوه جاودانه عشق به ماندگارترین ارزش های دینی و فرهنگی، انسان را به وجد آورد. پس شرط عدل، انصاف و خرد می دانم که حضور سبزتان را در نمایش اقتدار ملی، علیرغم محاصره اقتصادی در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر استان اصفهان ، صمیمانه سپاس بگویم و مراتب قدردانی خویش را ابراز دارم.
راهپیمایی 22 بهمن صبح دوشنبه همزمان با سراسر کشور در هشت مسیر در اصفهان برگزار شد و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میدان امام این شهر پایان یافت.