ادارات بویراحمد و دنا با 2ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند

یاسوج - ایرنا - معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به بارش شدید برف ادارات شهرستان بویراحمد روز سه شنبه با 2ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند.

به گزارش ایرنا،عزیز فیلی در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پلیس راهور نسبت به ساماندهی ورودی پلیس راه گچساران به شیراز اقدام کند تا از بروز هرگونه حادثه رانندگی جلوگیری شود.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه اداره هواشناسی باید وضعیت هوا را به موقع از طریق رسانه ها اطلاع رسانی کند، عنوان کرد: بخشداران از هرگونه اطلاع رسانی بدون هماهنگی با فرمانداران خودداری کنند.
وی افزود: مسئولان آموزش و پرورش، صدا و سیما و فرمانداران برای پیشگیری از سردرگمی مردم قبل از تشکیل جلسه مدیریت بحران از اطلاع رسانی در خصوص مدارس خودداری کرده و مردم تنها اخبار را از طریق رسانه های رسمی و مرجع پیگیری کنند.
فیلی با اشاره به وجود ترافیک در محور یاسوج- بابا میدان خواستار همکاری تمامی دستگاه های خدمات رسان با اداره کل حمل و نقل جاده ای شد و گفت: امروز بر اثر سقوط سنگ 50 تنی برای ساعتی این محور مسدود شده بود که هیچگونه خسارت جانی و مالی در پی نداشت و اکنون این مشکل رفع شد.
معاون عمرانی استاندار از تعطیلی مدارس شهرستان های بویراحمد، دنا و روستاهای بخش دیشموک در هر 3 مقطع در شیفت صبح فردا سه شنبه 23 بهمن ماه خبر داد و افزود: مدارس این مناطق در شیفت عصر فردا باز هستند.
فیلی گفت: شهرداری ها در حال برف روبی و نمک پاشی معابر شهری هستند.
بر اساس اعلام فرمانداری دنا،با توجه به بارش شدید برف، ادارات این شهرستان نیز با 2 ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند.
بارش برف در برحی مناق شهرستان بویراحمد و دنا امروز دوشنبه آغاز شده و بر اساس گزارش های هواشناسی تا بامداد سه شنبه ادامه دارد.