مردم در راهپیمایی 22 بهمن جواب رجزخوانی استکبار را دادند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مردم ولایتمدار استان با حضور پرشور و خروش انقلابی خود در جشن چهل سالگی، جواب رجزخوانی، تهدید و تحریم اقتصادی استکبار جهانی را دادند.

اقبال عباسی روز دوشنبه با حضور در چهلمین جشن انقلاب اسلامی در گفت و گو با ایرنا افزود: تحریم اقتصادی و تهدید استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی برای امت اسلامی ایران تازگی ندارد و نخ نما شده است.
وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت و استکبارستیزی ملت ایران که اینک در چهل سالگی به پختگی و اقتدار کامل رسیده ، موجب بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام شده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری، مطیع ولایت و ولایی بودن ملت را نقطه تمایز این نهضت با دیگر انقلاب ها در دنیا عنوان و اظهار داشت: رمز پایداری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در وجود رهبری فرزانه، بابصیرت و شجاع است.
وی تصریح کرد: این خروش امت در یوم الله 22 بهمن موجب انسجام و دلگرمی امت اسلامی در جهان می باشد.
استاندار چهارمحال و بختیاری، افزود: امروز حضور هدفمند و پررنگ مردم ولایتمدار در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی و عشق و ارادت ملت به آرمان های نظام اسلامی را به رخ کشید.
وی ادامه داد: مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن اعلام کردند که انقلاب از آن خودشان است، زیرا برای پیروزی انقلاب شهید و جانباز دادند و هیچ مشکل، تهدید و اهرمی آنان را دلسرد نمی کند و دست از انقلاب، اهداف نظام اسلامی و عهد و پیمان با رهبری و امام راحل بر نخواهند داشت.
به گزارش ایرنا، مردم شهرکرد بخصوص ورزشکاران، خانواده شهدا و ایثارگران، اصناف و دیگر قشرهای مختلف در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از میدان انقلاب این شهر تا آستانه امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون (س) خشم و انزجار خود را به استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.