عصر امروز جاده چالوس و هراز یکطرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با پایان یافتن تعطیلات و بازگشت مسافران عصر امروز جاده چالوس و هراز یکطرفه می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه در جاده چالوس ساعت ۲ بعد از ظهر امروز از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲ بامداد فردا سه شنبه از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت:: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه در جاده هراز ساعت ۲ بعد از ظهر امروز از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲ بامداد فردا از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود.

ورود همه کامیون‌ها به جاده هراز ممنوع شد

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز به جاده هراز ممنوع شد.

وی گفت: آمدوشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر فردا در جاده هراز ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمدوشد همه تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ امروز از باند شمال به جنوب محور قائم شهر به سوادکوه ممنوع شد.

سرهنگ قدمی گفت: آمدوشد موتور سیکلت به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

اطلاعیه فرماندهی انتظامی مازندران به مناسبت راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ماه

سردار میرفیضی فرماندهی انتظامی استان مازندران به مناسبت راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ماه در اطلاعیه از شهروندان و مردم همیشه در صحنه استان خواست؛ از پارک خودرو در شعاع ۱۵ متری مسیر راهپیمایی و همچنین در شعاع ۵۰ متری میدان امام ساری جدا خودداری کنند در صورت مشاهده وسیله نقلیه در مسیر راهپیمایی، خودرو به نزدیک‌ترین پارکینگ و توقفگاه منتقل خواهد شد.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان