آبگرفتگی معابر موجب ترافیک سنگین در مسیرهای اصلی پایتخت شد

تهران- ایرنا- جانشین پلیس راهور تهران بزرگ آبگرفتگی مبادی و معابر اصلی شهر و غافلگیری نیروهای مدیریت شهری را موجب ترافیک سنگین تهران عنوان کرد.

آبگرفتگی معابر موجب ترافیک سنگین در مسیرهای اصلی پایتخت شد
آبگرفتگی معابر موجب ترافیک سنگین در مسیرهای اصلی پایتخت شد

سرهنگ حسن عابدی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دلیل بارش تگرگ و آبگرفتگی مبادی اصلی و بزرگراهی شهر با ترافیک سنگینی مواجه است و ماموران پلیس راهور با حداکثر توان سعی در تسهیل در امر تردد خودروها دارند.

وی به ترافیک سنگین بیشتر معابر و خیابان های اصلی شهر اشاره کرد و گفت: آبگرفتگی محور شرق به غرب بزرگراه مخصوص کرج محدوده پل صنایع موجب ترافیک شدید در این محدوده شده است.

سرهنگ عابدی ادامه داد: ترافیک در میدان ونک، خیابان آفریقا و طول خیابان ملاصدرا نیز سنگین گزارش شده و با کمک نیروهای شهرداری آبگرفتگی این معابر به سرعت در حال برطرف شدن است.

به گفته وی بار ترافیکی در خیابان آزادی و انقلاب تا میدان فردوسی نیز سنگین است.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ به غافلگیری نیروهای شهرداری و مدیریت شهری اشاره و خاطر نشان کرد: از چندی پیش جلسات پیرامون فصل سرما و بارش باران با مجموعه مدیریت شهری برگزار و پلیس راهور تذکرات لازم را در این زمینه داده بود.

* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

خبرنگار: مهدی مقدر - انتشاردهنده: بهمن بامداد**

تهرام/7243//1348 **شبس*1488 **انتهای پیام /*

گزارش مشکل
ترافیکسنگینراهور