بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر از روند آماده سازی تجهیزات اضطراری

بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر از روند آماده سازی تجهیزات اضطراری

گرگان- در آستانه سفر رئیس جمهور به گلستان دبیرکل جمعیت هلال احمر از روند آماده سازی تجهیزات اضطراری در استان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جمعیت هلال احمر گلستان، دبیرکل جمعیت هلال احمر در آستانه سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت صبح شنبه وارد گلستان شد و به بازدید از روند آماده سازی تجهیزات اضطراری پرداخت‌.

پیروی به همراه رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در این سفر یک روزه ضمن بازدید از انبارهای امدادی و نگهداری تجهیزات درمان اضطراری در مرکز استان و پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر  از اقلام هویتی و امدادی، انبار های امداد و نجات و انبار نگهداری تجهیزات بهداشت و درمان اضطراری و محل برپایی چادرهای کاروان سلامت در روستان قره سو شهرستان آزادشهر بازدید کرد.

دبیر کل جمعیت هلال احمر در پایان سفر یک روزه خود به گلستان به همراه معاون هماهنگی و پیگیری امور استان های دفتر ریاست جمهور در نشست توجیهی نیروهای امدادی و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر شرق استان در آستانه سفر ریاست محترم جمهور به گلستان حضور یافت و بر لزوم آمادگی های همه جانبه و پوشش امدادی به موقع در جریان سفر ریاست محترم جمهوری و اعضای هیات دولت به گلستان تاکید کرد.