مردم حقوق خود را مطالبه کنند/ محرومیت‌زدایی از «کشور» و «چم سنگر»

مردم حقوق خود را مطالبه کنند/ محرومیت‌زدایی از «کشور» و «چم سنگر»

خرم‌آباد- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه مردم باید حقوق خود را مطالبه کنند، گفت: انقلاب اسلامی ایران منحصر به فرد ترین حکومت مردمی در جهان است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار مرتضی کشکولی امروز شنبه در مراسم افتتاح ساختمان سپاه ناحیه «سپیددشت» با اشاره به اینکه ما سرباز انقلابیم و سربازی هم هیچ رتبه ای ندارد و ارجحیتی هم ندارد، اظهار داشت: ما سرباز صفر انقلاب هستیم، شهدا و جانبازان بودند که رفتند و فتوحات را داشتند.

انقلاب اسلامی ایران منحصر به فرد ترین حکومت مردمی در جهان

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران منحصر به فرد ترین حکومت مردمی در جهان است، تصریح کرد: چرا می گوییم منحصر به فرد؟ در کدام حکومت است که رهبر آن بگوید مردم ولی نعمت ما هستند، در کدام حکومت رهبر می آید بگوید اگر نظام را هم قبول ندارید بیاید به کشور خود رای دهید.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه مردمی بودن انقلاب را از اول هم دیدیم، اصل نظام را مردم رای داده اند، قانون اساسی توسط خبرگانی که مردم رای داده بودند تدوین شد و دوباره امام(ره) گفت این قانون به رای مردم برسانید و دوباره مردم به قانون اساسی یعنی شاکله حکومت رای دادند، افزود: در مجلس، ریاست جمهوری،  شوراها و ... مردم رای می دهند و این خود نشان دهنده مردمی بودن انقلاب است.

تفاوت جنگ امروز در آن است که دشمن به جای اینکه توپ و گلوله بزند تحریم می کند، نفوذی ها را در داخل تقویت می کند

سردار کشکولی با اشاره به اینکه امروز در جنگ هستیم، تفاوت این جنگ در آن است که دشمن به جای اینکه توپ و گلوله بزند تحریم می کند، نفوذی ها را در داخل تقویت می کند، گفت: نفوذی ها را فعال کرده اند، نفوذی ها در سطح کارشناسی هستند، هیچ وقت این نیست که مدیرکل و وزیر ما بشود نفوذی، یک کارشناس نفوذی می شود و در امور هم اثر گذار است.

وی با بیان اینکه ماهیت حکومت ما دینی است، اما پاسخ ما به پارتی بازی ها، رشوره خواری ها، لابی گری ها و ... که همه را خسته کرده و مردم را در بهت برده است، چیست؟ تصریح کرد: مردم باید خوب انتخاب کنند، باید رای به آدم صالح، باسواد، کارآمد و مردم دوست بدهیم. از حق مردم سالاری خوب استفاده نمی کنیم، هنوز به آن بلوغ نرسیده ایم که از حق خود استفاده کنیم.

مردم باید روی رای خود حساسیت به خرج دهند

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: یک موج می آید چپ و راست و قومی و قبیله ای رای می دهیم و وضع اینگونه می شود، مردم باید روی رای خود حساسیت به خرج دهند. به کسی رای دهیم سالم، مردمی و پاک دست باشد.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه نکته دوم این است که مردم باید مطالبه گر باشند، افزود: مردم باید پاشنه در دفتر ما را بکنند و مطالبه کنند، نه تضعیف کنند، لکن مردم باید حقوق خود را مطالبه کنند.

فعالیت محرومیت زدایی سپاه در «کشور» و «چم سنگر»

وی با اشاره به اینکه بخشی از سپاه هم مردمی است، بسیج ما مردمی است، ادامه داد: ۴۰۰ هزار بسیجی در استان داریم، این بخش را به کار گرفته ایم که از امنیت مردم دفاع کنند؛ امروز هم همه این ها را در محرومیت زدایی آورده ایم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه در بخش «کشور»  مشغول به کار در ۵ مولفه زیرساخت، تعلیم، فرهنگی، سلامت و اشتغالزایی هستیم و جدیدا هم فعالیت های محرومیت زدایی را در «چم سنگر» به عهده گرفته ایم، تصریح کرد: ۲ دهستان را آباد می کنیم و منت هم می کشیم برویم در این روستاها و برای مردم کار کنیم.

سردار کشکولی افزود: خواهش می کنیم دستگاه های مربوطه بیایند هم افزایی کنیم تا مشکلات مردم حل شود؛ خیر دنیا و آخرت برای همه ما در این است که سنگی از سر راه مردم برداریم.