فتحی:امیدوارم روزی استقلال از جذب بازیکن بی نیاز باشد

سرپرست باشگاه استقلال گفت:رمز و پیشرفت باشگاه‌ها در دنیا توجه و اهمیت به تیم های پایه است.

سرپرست باشگاه استقلال گفت:رمز و پیشرفت باشگاه‌ها در دنیا توجه و اهمیت به تیم های پایه است.

فتحى:امیدوارم روزى استقلال از جذب بازیکن بى نیاز باشد به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال با حضور در مراسم جشن قهرمانی تیم امید استقلال گفت:رمز و پیشرفت باشگاه‌ها در دنیا توجه و اهمیت به تیم های پایه است. اگر بخواهیم روزی از بازیکن بی نیاز باشیم باید به رده های پایه توجه کنیم و فوتبالیست های معروف از رده های پایین کار خود را شروع کردند و باید ما هم بستری را فراهم کنیم تا بازیکنان خوبی را به فوتبال معرفی کنیم.

او ادامه داد:باید به رده‌ها توجه بیشتری داشته باشیم و امیدوارم با همکاری همکارانم در استقلال تیمی را درست کنیم که از پایه به آن توجه کنیم. امیدوارم روزی در استقلال بازیکنانی باشند که سال‌ها در استقلال و پایه این باشگاه کار کرده باشند.

فتحی افزود:استفاده مطلوب از بازیکنان، بر می‌گردد به استفاده از مربیان خوب در رده پایه. در همه جای دنیا مربیان حوزه پایه از لحاظ روحی و فنی از دانش خوبی برخوردارند. قرار نیست کسی که در تیم بزرگسالان موفق است، در رده پایه هم موفق باشد.

سرپرست باشگاه استقلال درباره بازی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق گفت:تیم ملی فوتبال ما یکی از روز‌ها و سال‌های خوب فوتبال را به سر می‌برد و در دوره غنی‌ای به سر می‌بریم و از مربی توانمندی برخوردار است. امیدوارم با حمایت مردم و کمک باشگاه‌ها و فدراسیون به امید خدا بتوانیم عراق را شکست دهیم و در نهایت به قهرمانی که چند سال دست پیدا نکردیم برسیم.

او درباره وضعیت استقلال بیان کرد:استقلال شرایط خوبی دارد. همه توان خود را به کار می گیریم تا از بازیکنان حمایت کنیم و مشکلات آن‌ها را درک کردیم و اردویی را در نظر گرفتیم و امیدوارم یک شروع خیلی خوب در نیم فصل دوم داشته باشیم.

فتحی در مورد نقل و انتقالات استقلال گفت:در حال حاضر خبری نیست و در صورت قطعی شدن از طریق سایت اطلاع رسانی می کنیم.

بیشتر بخوانید:

رانندگی سرپرست استقلال در اردوی ترکیه + تصاویر

جپاروف قید استقلال را زد

شاگردان شفر در ترکیه اردو می‌زنند

حضور فرهاد مجیدی و فتحی در تمرین استقلال

انتهای پیام /

اظهارات فتحی درباره شرایط این روز های باشگاه استقلال