جشنواره غذا با هدف کمک به زنان زندانی مالی لرستان برگزار می‌شود

جشنواره غذا با هدف کمک به زنان زندانی مالی در لرستان برگزارمی‌شود

خرم‌آباد- مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان، گفت: همزمان با ایام دهه فجر جشنواره غذا با هدف کمک به زنان زندانی مالی لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، ناهید پرویزپور شامگاه شنبه در شورای اطلاع رسانی لرستان در سخنانی با اشاره به ایجاد کمیته چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با محوریت زنان و خانواده در استان، اظهار داشت: این کمیته ۳۲ مصوبه داشته است.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اقداماتی که ما در دهه فجر امسال خواهیم داشت بحث تهیه کتاب آماری و تحلیلی دستاوردهای چهار دهه انقلاب در حوزه زنان و خانواده با محوریت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است، افزود: دستگاههایی که تا کنون این آمار و ارقام را برای ما ارسال نکرده اند، در اسرع وقت ارسال کنند.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان همچنین از شناسایی زنان شاخص چهار دهه انقلاب اسلامی و همچنین تجلیل از آنها خبر داد و بیان داشت: در حال حاضر این زنان شاخص از سوی دستگاههای اجرایی استان در حال شناسایی هستند.

پرویزپور همچنین از برگزاری جشنواره غذا با هدف کمک به زنان زندانی مالی استان، سرکشی از خانواده بانوان شهیده و مادران شهیدی که بیش از دو  فرزند شهید را تقدیم انقلاب کرده اند خبر داد و گفت: همچنین برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان زن دستگاههای اجرایی طی دی ماه و آذر ماه امسال از دیگر برنامه های اجرا شده در استان بوده است.