فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: برای برتری مقابل بولونیا به نیروی ذهنی زیادی نیاز داریم/ درباره زندگی خصوصی رونالدو صحبت نمی‌کنم

فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری انتظار دارد تیمش سال 2019 را هم قدرتمندانه آغاز کند.

فوتبال جهان|ماسیمیلیانو آلگری: برای برتری مقابل بولونیا به نیروی ذهنی زیادی نیاز داریم/ درباره زندگی خصوصی رونالدو صحبت نمی‌کنم

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بولونیا در مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا از تمایلش برای یک شروع خوب در  سال 2019 خبر داد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره گفت: همانند سری A، لیگ قهرمانان و سوپر جام ایتالیا،جام حذفی هم هدف ماست و مقابل بولونیا که تمام تلاشش را در این بازی به کار خواهد گرفت، یک بازی حذفی سرنوشت ساز پیش رو داریم. تا این جای فصل پیروزی‌های زیادی کسب کرده‌ایم اما تاکنون چیزی نبرده‌ایم. از فردا تا اول ژوئن، مسابقات فصل برای ما تعیین کننده خواهد بود و  با جدیت تمام برابر بولونیا بازی می‌کنیم. سال 2018 را به خوبی به پایان بردیم اما در بازی با سمپدوریا در برخی از مقاطع بازی، کنترل بازی را از دست دادیم. برای پیروزی به قدرت ذهنی بیشتری نیاز داریم.

آلگری در ادامه افزود: در مورد رونالدو، باید بگویم او  بازی می‌کند. درباره زندگی خصوصی رونالدو صحبتی نمی‌کنم. فقط می‌گویم  آرام است و به خوبی تمرین کرده. دلیل بازی کردن رونالدو در اکثر مسابقات، غیبت او در تیم ملی پرتغال تلقی می‌شود. 5  هافبک خوب در دسترس دارم و در حال حاضر نیازی به خرید جدید نداریم. از دست دادن مانژوکیچ برای بازی با بولونیا اتفاق خوبی نیست. از  دیبالا انتظار یک نمایش خوب را دارم. او برای ما بازیکن مهمی است. شاید مویزه کین و اسپیناتزولا از ابتدا به میدان بروند. احتمال دارد چند بازیکن یک نیمه بازی کنند و از این جهت بازیکنان ذخیره نقش مهمی خواهند داشت. امیدواریم بتوانیم در طول 90  دقیقه به پیروزی برسیم. شزنی، دروازه‌بان تیم خواهد بود. دی‌شیلیودر پست دفاع راست به میدان می‌رود و کانسلو برای بازی سوپرکاپ ایتالیا بازخواهد گشت. بونوچی به میدان می رود اما از  حضور پیانیچ مطمئن نیستم.

فوتبال جهان| بوفون: من یکی از بهترین خریدهای تاریخ باشگاه یوونتوس هستم

انتهای پیام/