جدیدترین اخبار از انتشار بوی نامطبوع در تهران/ ادعای ترکیدگی لوله فاضلاب مورد تایید نیست

بر اساس اعلام مدیر کل محیط زیست هرگونه شکستگی فاضلاب تا این لحظه رد شده است و بررسی‌ها تاکنون به نتیجه مستندی نرسیده است.

خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام مدیر کل محیط زیست هرگونه شکستگی فاضلاب تا این لحظه رد شده است و بررسی‌ها تاکنون به نتیجه مستندی نرسیده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،به دنبال انتشار بوی نامطبوع در شهر تهران که از چند ساعت گذشته استشمام می شود،کلانتری مدیر کل محیط زیست تهران در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد:کارگروه ویژه‌ای تشکیل شده است،همه کارشناسان محیط زیست در حال پایش شهر هستند.

وی تاکید کرد:شهرداران۲۲ منطقه تهران سرگرم بررسی محیطی منشا بو هستند.

کلانتری اعلام کرد:بوی نامطبوع در مناطق ۲، ۶، ۷، ۸، ۱۱، ۱۲، ۱۹استشمام شده است.

وی افزود:هرگونه شکستگی فاضلاب تا این لحظه رد شده است و بررسی‌ها تاکنون به نتیجه مستندی نرسیده است.

کلانتری همچنین ادعای ارتباط این بو با تغییرات جوی را رد کرد و گفت:این بو ارتباطی با تغییرات جوی ندارد.

وی از تشکیل جلسه تا یک ساعت دیگر در استانداری خبر داد.

وی افزود:ایستگاه های سنجش آلودگی هوا بعد از استشمام بوی نامطبوع چهل و پنجاه واحد افزایش آلایندگی را نشان می دهند.هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم است.

مدیر کل محیط زیست تهران:بوی نامطبوع تهران نگران کننده نیست

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۳۳

کیومرث کلانتری، مدیرکل محیط زیست استان تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بوی نامطبوعی در مناطق 2، 6، 7 و 8 و 12 و 13 در تهران استشمام می شود.
وی افزود:کمیته ویژه ای در محل اداره محیط زیست شهر تهران به منظور بررسی مسئله تشکیل شد ه است.

کلانتری گفت: با مدیران دستگاه های مرتبط از جمله آبفا، مدیریت بحران استانداری و رئیس سازمان آتش نشانی شهرتهران تماس گرفته و منشا مسئله را بررسی کردیم.

مدیر کل محیط زیست تهران افزود: گمانه زنی هایی در رابطه با وجود منشا این بوی نامطبوع از سوی گدازه های قله دماوند بود که توسط کارشناسان تکذیب شد. اکیپ هایی از سوی آب و فاضلاب و شرکت گاز استان تهران مشغول بررسی مسئله هستند.

منشاء بوی نامطبوع تهران ایستگاه متروی ملت است

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۱۷

فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد:فرماندار تهران در گزارشی اعلام کرد منشاء این بو ایستگاه متروی ملت است.

کمیته‌های ویژه‌ای از شرکت آب و فاضلاب تهران، شرکت گاز و سازمان آتش نشانی برای بررسی علت پخش این بوی نامطبوع در این ایستگاه حضور دارند.

در حال تکمیل/