فرماندار ری: بازگو کردن خدمات نظام موجب افزایش امید می شود

شهرری- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: بازگو کردن خدمات نظام اسلامی، موجب تقویت سرمایه های اجتماعی و افزایش امید در جامعه می شود.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور در جلسه ستاد شورای هماهنگی برگزاری مراسم دهه فجر، اظهار داشت: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تمام ظرفیت خود را برای ناکارآمد نشان دادن نظام و انقلاب به کار گرفته اند، بنابراین بازگو کردن دستاوردهای اقتصادی و صنعتی انقلاب برای مردم در شرایط کنونی ضرورت دارد.
جمالی پور تصریح کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از فرصت ها برای انتقال دستاوردهای انقلاب استفاده شود ضمن اینکه امید دادن به مردم در آستانه 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.
وی گفت: دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای گسترش اعتماد عمومی، ارتقای امید مردم و تقویت سرمایه های اجتماعی از طریق بازگو کردن خدمات و اقدامات انجام شده است.
فرماندار ویژه ری افزود: ماهیت انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب مورد تهدید و تحریم دشمنان قرار گرفته، اما هرگز نتوانسته مانع پیشرفت و توسعه شود.
وی عنوان کرد: توسعه طلبی دشمنان، تشکیل گروه القاعده و داعش با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایجاد شد که هرگز به اهداف پلید خود نرسیدند.
جمالی پور تاکید کرد: در شرایط کنونی کشور، تخریب یکدیگر راه موج سواری دشمنان را هموار می کند و به منافع نظام و انقلاب آسیب می زند و لازم است تا این تهدیدها تبدیل به فرصت شوند.
وی اضافه کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب خنثی شدن توطئه ها و دسیسه های دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.