کمک به جراحی مادر جوان سرپرست خانواده

این خانم از یکسال پیش در حین کارکردن از پله‌ها سقوط کرده و دچار بیماری دیسک کمر شده و بعد از مراجعه به دکتر برای وی عمل جراحی کمر و کار گذاشتن پروتز تجویز می‌کنند که هزینه تهیه تجهیزات پزشکی و عمل جراحی آن طبق پیش فاکتور ۸ میلیون تومان است.

خانمی جوان، ساکن جنوب تهران چند سال پبش همسرش بدلیل بیماری فوت نموده و مادر سه فرزند است که سرپرستی آنها را نیز برعهده دارد. وی مستاجر می‌باشد که با کار کردن در منازل مردم و فامیل، هزینه‌های زندگی خود و خانواده‌شان را تامین می‌کند.

این خانم از یکسال پیش در حین کارکردن از پله‌ها سقوط کرده و دچار بیماری دیسک کمر شده و بعد از مراجعه به دکتر برای وی عمل جراحی کمر و کار گذاشتن پروتز تجویز می‌کنند که هزینه تهیه تجهیزات پزشکی و عمل جراحی آن طبق پیش فاکتور ۸ میلیون تومان است. وی که بدلیل مشکل ستون فقرات دیگر قادر به کار کردن نمی‌باشد، دارای دو فرزند محصل می‌باشد که باید هزینه تحصیل آنها را نیز بپردازد.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین و نیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان مادر جوان نسبت به واریز مبالغ کمک‌های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره‌گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام یا به این لینک مراجعه کنند.