حس انتقام‌جویی عامل انتشار تصاویر خصوصی

رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که از روی حس انتقام جویی اقدام به انتشار تصاویر شخصی و هتک حیثیت ۱۵ نفر از شهروندان در شبکه های اجتماعی کرده بود ، خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که از روی حس انتقام جویی اقدام به انتشار تصاویر شخصی و هتک حیثیت ۱۵ نفر از شهروندان در شبکه های اجتماعی کرده بود ، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران گفت: باطرح شکایت تعداد ۱۵ نفراز شهروندان تحت عنوان توهین و فحاشی و ارسال تصاویر شخصی برای آنان از سوی فردی ناشناس در شبکه های اجتماعی ، موضوع تحت پیگیری پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: با بررسی پیام ها ، مشخص شد متهم با ایجاد یک حساب کاربری جعلی در صفحه اینستاگرامی شبیه سازی شده با صفحات اجتماعی شکات ، اقدام به انتتشار تصاویر و نشر اکاذیب علیه آنها می کرد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت: با اقدامات فنی و مهندسی تیم عملیاتی و تحقیقاتی پلیس ، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و در بررسی های صورت گرفته و حضور شاکیان معلوم شد متهم از بستگان شکات بوده و در جهت انتقام جویی از اقوام خود با درست نمودن صفحات اینستاگرامی جعلی ، اقدام به توهین وافترا و نشر اکاذیب نسبت به آنها کرده است.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه ایجاد صفحات جعلی و توهین و نشر اکاذیب علیه بستگانش گردید، ولیکن با مواجه در برابر ادله دیجیتالی جمع آوری شده ، لب به اعتراف گشود و انگیزه خود را انتقام جویی از اقوامش اعلام کرد .