اسامی قربانیان حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات

متاسفانه در این حادثه ۸ نفر جان باختند که ۷ نفر در محل و یک نفر در بیمارستان بوده است و 27 نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان‌های عرفان نیایش، حضرت رسول، امام خمینی(ره) و شریعتی انتقال یافتند.

اورژانس کشور اسامی شماری از مصدومان و جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، رئیس مرکز اورژانس تهران در این باره گفت: این حادثه ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز (سه شنبه) در دانشگاه علوم و تحقیقات رخ داده است.

دکتر پیمان صابریان افزود: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله یک فروند بالگرد اورژانس،۱۷ دستگاه آمبولانس ۲ دستگاه اتوبوس، ۵ دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند.

براساس گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: متاسفانه در این حادثه ۸ نفر جان باختند که ۷ نفر در محل و یک نفر در بیمارستان بوده است و 27 نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان‌های عرفان نیایش، حضرت رسول، امام خمینی(ره) و شریعتی انتقال یافتند.

اسامی مصدمان و جانباختگان تا این لحظه به شرح زیر است:

مصدومان:

بیمارستان امام خمینی (ره): علیرضا ولی محمدی، مینا نعمتی، محمد ابراهیمی‌فر، میرمهنا یوزباشی، ملیکا سادات افتخارعزیزی، شکوه نعمتی، فاطمه عبداللهی، ثنا عابدی، فاطمه رحیمی، کیارش اسدی کمال، سامان قضاوتی، مهدی مغنیان، هدیه جلیلی، کورش ثابت، کامیاب اهری، خدیجه وکیلی.

بیمارستان شریعتی: مرد مجهول الهویه، محمد امین عابدینی، سید آرین حقیقت

بیمارستان حضرت رسول (ص): علی هروانی، بهاره کوچه باغیان، علی عرب نژاد، ملیکا فراهانی، محمدمهدی قدیمی

بیمارستان عرفان: مرد مجهول الهویه،

اسامی هفت تن از فوتی‌ها: سجاد پوراحسان، علی حسین زاده، احسان صفایی و چهار نفر مجهول الهویه هستند.