کرمانشاه؛ انفجار تانکر نفت در جاده حمیل

در این حادثه ابتدا تانکر نفت کش بر اثر ترکیدن لاستیک جلو واژگون و راننده نیز پس از زخمی شدن در داخل کامیون حبس شد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: یک دستگاه تانکر نفت کش پس از واژگونی در محور اسلام آبادغرب- حمیل منفجر شد که با حضور به موقع پلیس و خارج کردن سریع راننده خوشبختانه آسیبی به کسی نرسید.

سرهنگ "محمد حیدری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه حدود ساعت 9 صبح امروز (سه شنبه، 4 دی) در محل فرودگاه اضطراری واقع در 10 کیلومتری محور اسلام آبادغرب به حمیل رخ داد.

وی افزود: در این حادثه ابتدا تانکر نفت کش بر اثر ترکیدن لاستیک جلو واژگون و راننده نیز پس از زخمی شدن در داخل کامیون حبس شد.

حیدری یادآوری کرد: به محض وقوع این حادثه و اطلاع به پلیس، از آن جایی که احتمال انفجار وجود داشت ماموران پلیس راه حمیل در کمتر از پنج دقیقه بر سر صحنه حاضر و با وجود اینکه هر لحظه امکان وقوع خط انفجار می رفت، به هر شکل ممکن راننده را خارج کردند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ادامه داد: هنوز لحظاتی از خارج کردن راننده تانکر نفت کش نگذشته بود که این خودرو به دلیل اشتعال موادنفتی منفجر شد.

وی با قدردانی از تلاش شجاعانه ماموران پلیس راه شهر حمیل، گفت: همکاران ما هدفی جز خدمت به مردم ندارند و برای این کار حتی جان خود را نیز فدا می کنند.

حیدری همچنین در پایان از مردم حاضر در صحنه حادثه که سریعا پلیس را در جریان قرار دادند نیز قدردانی کرد.

منبع: ایسنا