تعامل شهرداری منطقه ۵ برای توانمندسازی نوجوانان مرکز کانون اصلاح و تربیت شهرزیبا

شهردار منطقه ۵ در بازدید از کانون اصلاح و تربیت شهرزیبا بر همکاری شهرداری منطقه ۵ با این مجموعه به منظور توانمندسازی نوجوانان خبر داد.

خبرگزاری میزان- شهردار منطقه ۵ در بازدید از کانون اصلاح و تربیت شهرزیبا بر همکاری شهرداری منطقه ۵ با این مجموعه به منظور توانمندسازی نوجوانان خبر داد.

تعامل شهرداری منطقه ۵ برای توانمندسازی نوجوانان مرکز کانون اصلاح و تربیت شهرزیبا به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رجبعلی خسرو آبادی شهردار منطقه ۵ در این بازدید گفت: این مرکز محلی برای اصلاح و تربیت بخشی از کودکان و نوجوانان کشورمان برای دستیابی به زندگی بهتر و دریافت آگاهی از جرایمی که شاید در زمان ارتکاب آن‌ها از تبعات و تاثیرشان بی خبر بودند است.

هدف از نگهداری کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال در کانون اصلاح و تربیت، جداسازی آن‌ها از مجرمان بزرگسال و در درجه دوم اصلاح و تربیت و بازگشت این افراد به سطح جامعه است، زیرا همه ما موظفیم برای احقاق حقوق کودکان و نوجوانانی که مجرم نیستند و قربانی مسایل اجتماعی هستند، تلاش کنیم.

شهردار منطقه اعلام کرد آماده انعقاد تفاهم نامه همکاری با این مجموعه هستیم.

براساس این خبر، مهم‌ترین جرایم مددجویان کانون اصلاح و تربیت که به آن‌ها معارضین قانون گفته می‌شود، مربوط به سرقت، ضرب و جرح و مواد مخدر است.