هوای پایتخت با شاخص ۶۸سالم است

کیفیت هوای تهران امروز شنبه با کاهش ۶ واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص ۶۸ در شرایط سالم قرار دارد.

خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز شنبه با کاهش ۶ واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون با شاخص ۶۸ در شرایط سالم قرار دارد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵میکرون هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز با ۶ واحد کاهش بر روی شاخص ۶۸ قرار گرفت و سالم است.

در همین مدت میزان آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون نیز از ۴۸ به ۴۲ کاهش و آلاینده منوکسیدکربن نیز از ۱۶ به ۲۲ افزایش یافته است.

بر همین اساس، ایستگاه‌های فرمانداری شهرری (منطقه ۲۰) با شاخص ۱۱۴، شادآباد (منطقه ۱۸) با شاخص ۱۰۴ و شهرداری منطقه ۲۱ با شاخص ۹۹ بالاترین حجم آلودگی شهر تهران را در ۲۴ ساعت گذشته داشته اند.

همچنین ایستگاه‌های داشگاه شهید بهشتی (منطقه یک)، دانشگاه علم و صنعت (منطقه ۴) و شهرداری منطقه ۲ به ترتیب با شاخص‌های عددی ۳۲، ۳۷ و ۴۰ پاکترین هوا را در سطح مناطق شهر تهران طی این مدت داشتند.