توسعه نشاط و شادی راهکار اصلی برای افزایش انگیزه سازمانی است

توسعه نشاط و شادی راهکار اصلی برای افزایش انگیزه سازمانی است

کرمان - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان توسعه نشاط و شادی را راهکار افزایش انگیزه سازمانی برای خدمت هر چه بهتر به جامعه برشمرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ملانوری در  جشن چله تا چله ویژه کارکنان استانداری کرمان با اشاره به اینکه شب یلدا (چله) بهانه ای برای جمع شدن خانواده ها در کنار یکدیگر بوده و هست، اظهار کرد: خانواده به عنوان یکی از ارکان اصلی جامعه است و این در حالی که هر یک از کارکنان در کنار خانواده های نسبی خود، خانواده سببی که همان همکاران هستند را نیز دارند و باید هر از چند گاهی در کنار هم جمع شده و از این رهگذر برای توسعه نشاط، شادی و ایجاد انگیزه کار بهتر استفاده کرد.

وی اظهار داشت: زمانی که وارد اداره می شویم، از خانواده نسبی خود جدا شده و وارد خانواده اداری خود می شویم و مانند خواهر و برادر در کنار هم کار می کنیم.

وی با بیان این مطلب که شادی و نشاط باعث تحرک و توسعه در جامعه و تکامل درونی انسان ها می شود، ادامه داد: جشن چله در چله از سوی استانداری کرمان برای توسعه انگیزه و نشاط سازمانی برگزار شده است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بیان کرد: اگر ارگان ها و سازمان ها قرار است نقش مدیریتی و اجرایی برای مدیریت استان را انجام دهند، باید تلاش شود که نشاط و انگیزه سازمانی در بین کارکنان افزایش یابد و باعث ایجاد تحول شود.

وی گفت: یکی از فواید شادی و نشاط دور کردن غصه ها و گرفتاری از انسان هاست و دین مبین اسلام نیز بر موضوع شادی تاکید ویژه ای دارد.

جشن چله در چله در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، به پیشنهاد روابط عمومی و تصویب شورای فرهنگی با پشتیبانی معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع و اداره کل اداری و مالی استانداری کرمان در سالن دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.