پرونده زوج قاتل در یاسوج به دادسرا رفت

پرونده زوج یاسوجی که اقدام به قتل دو راننده کرده بودند برای بررسی و رسیدگی به دادسرای عمومی انقلاب یاسوج ارسال شد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پرونده زوج یاسوجی که اقدام به قتل دو راننده کرده بودند برای بررسی و رسیدگی به دادسرای عمومی انقلاب یاسوج ارسال شد.

رییس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : قتل عمد و آدم ربائی از اتهامات وارده در پرونده زوج جوان یاسوجی است و این پرونده با جدیت و حساسیت مقام قضایی، در بازپرسی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج در حال بررسی است.

سرهنگ سعید بالش زر درباره جزئیات وقوع قتل توسط دو جوان یاسوجی در چند روز اخیر بیان داشت: قاتل به همراه همسرش در مرکز شهر یاسوج درصدد به قتل رساندن نفر سوم بود که توسط ماموران پلیس دستگیر شدند.

بالش زر بیان داشت: در تحقیقات اولیه متهمان نسبت به قتل دو جوان در چند روز گذشته و به انگیزه انتقام جویی اعتراف کردند.

وی ادامه داد: پس از اعتراف این زوج، اجساد کشف و صحنه جرم نیز با حضور مستمر و پیگیر بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی بررسی شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به حساسیت رسیدگی به این پرونده ، این دادگاه به‌صورت غیرعلنی در حال برگزاری است.
این جوان اقدام به کشتن ۲ نفر در شهر یاسوج کرده و دوشنبه شب گذشته با تلاش ماموران در مرکز این شهر دستگیر شد.
قاتل ۲۳ ساله سعی داشت از مقتولان به علت مسایل شخصی و مالی انتقام جویی کند.

این فرد در زمان مرخصی از زندان با همدستی همسرش نفر اول را که خودرو پراید داشت به عنوان مسافر به سمت دره های اطراف روستای دره بید لوداب واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد دربست کرایه کرده و در مسیر با ضربه چاقو از ناحیه گردن و شکم به قتل می رساند و سپس به دره پرت می‌کند.

پس از آن خودرو مقتول را در شهر گچساران به نفر دومی که برای قتلش نقشه کشیده بود، می فروشد و به همراه همین نفر دوم با خودرو زانتیا خود به اطراف ارتفاعات روستای قلات یاسوج می برد و در فرصت مناسب او را از ارتفاع پرت و پس از آن با ضربه سنگ او را به قتل می‌رساند.

قاتل عصر روز دوشنبه گذشته ۲۶ آذرماه نفر سوم و مورد نظر خود را پیدا کرده و به شیراز می برد که پس از بازگشت از شیراز قصد داشت باز هم به عنوان مسافر دربستی او را به قتل برساند که راننده خودرو متوجه نیت شوم قاتل شده و با او در مرکز شهر یاسوج داخل خودرو درگیر می‌شود.

راننده خودرو پس از زخمی شدن موفق به فرار شده و با مراجعه به ماموران یگان امداد سطح شهر موضوع را به آنها اطلاع می دهد .

پس از دستگیری، بازجویی و تحقیقات انجام شده مشخص شد که این فرد تاکنون ۲ نفر را به قتل رسانده و راننده ای که با او درگیر شده بود سومین نفر بود که قصد قتلش را داشت .