لاریجانی: در منطقه از این مصیبت‌ها داریم که ترور اره‌ای هم به وجود می‌آید

رییس مجلس گفت: نمی‌گوییم معضل تروریسم در منطقه به سادگی حل و فصل می‌شود و نمی‌توان گفت که ترور صد درصد عوامل خارجی دارد. ما در منطقه از این مصیبت‌ها هم داریم که ترور اره‌ای هم به وجود می‌آید.

خبرگزاری میزان- رییس مجلس گفت: نمی‌گوییم معضل تروریسم در منطقه به سادگی حل و فصل می‌شود و نمی‌توان گفت که ترور صد درصد عوامل خارجی دارد. ما در منطقه از این مصیبت‌ها هم داریم که ترور اره‌ای هم به وجود می‌آید.

لاریجانی: در منطقه از این مصیبت‌ها داریم که «ترور اره‌ای» هم به وجود می‌آید به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، علی لاریجانی در پایان کنفرانس آسیایی « مقابله با تروریسم » و در یک نشست خبری کوتاه، درباره دستاوردهای این کنفرانس گفت: یکسان شدن فهم رهبران کشور‌های مختلف از نحوه مبارزه با تروریسم و زمینه‌های حل و فصل آن می‌تواند دستاورد بزرگ این اجلاس باشد که موضوع کمی نیست.

وی افزود: تدوین قوانین در موضوع مبارزه با تروریسم و همچنین جلوگیری از رشد ریشه‌های تروریسم از جمله موارد مهم است که باید در مجالس کشور‌ها به آن‌ها توجه شود.

لاریجانی بیان داشت: نمی‌گوییم که معضل تروریسم در منطقه به سادگی حل و فصل می‌شود و نمی‌توان گفت که ترور صد درصد عوامل خارجی دارد.

رئیس دومین کنفرانس مقابله با تروریسم بیان داشت: ما در منطقه از این مصیبت‌ها هم داریم که ترور اره‌ای هم به وجود می‌آید.

تکمیل می شود