دومین کنفرانس آسیایی مقابله با تروریسم به میزبانی تهران پایان یافت

دومین کنفرانس روسای مجالس کشورهای افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه درباره چالش‌های تروریسم و ارتباطات در منطقه که امروز در تهران برگزار شده بود دقایقی پیش پایان یافت.

خبرگزاری میزان- دومین کنفرانس روسای مجالس کشورهای افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه درباره چالش‌های تروریسم و ارتباطات در منطقه که امروز در تهران برگزار شده بود دقایقی پیش پایان یافت.

دومین کنفرانس آسیایی «مقابله با تروریسم » به میزبانی تهران پایان یافت به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، دومین کنفرانس روسای مجالس کشورهای افغانستان ، ایران ، پاکستان ، ترکیه ، چین و روسیه درباره چالش‌های تروریسم و ارتباطات در منطقه که امروز در تهران برگزار شده بود دقایقی پیش پایان یافت.

در مراسم اختتامیه این کنفرانس، ضمن ارائه گزارشی از نشست کمیته‌های اجلاس و همچنین جمع بندی نقطه نظرات روسای مجالس، بیانیه پایانی این نشست قرائت شد.

امروز روسای مجالس شش کشور آسیایی و رئیس جمهور کشورمان در این کنفرانس به ایراد سخنرانی پرداختند.
مقابله با تروریسم، تجارب گذشته، راهبرد‌های کنونی و اتخاذ رویکرد جدید و موثر منطقه‌ای، گسترش ارتباطات و تقویت همکاری‌های بین منطقه‌ای، تحقق صلح و توسعه همه جانبه و پایدار در منطقه از موضوعات مهمی است که در این نشست مطرح شد.
رئیس مجلس پاکستان ریاست جلسه اول نشست را برعهده داشت و سپس ریاست جلسه به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران واگذار شد.
پیش از این پاکستان میزبان این نشست بوده است.
بیشتر بخوانید: هر آنچه در کنفرانس آسیایی مقابله با تروریسم مطرح شد