تقدیر مقدم السفراء از برنامه سفیران

سفیر دولت فلسطین و مقدم السفرای نمایندگی‌های دیپلماتیک تهران در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از تهیه‌کننده و عوامل برنامه سفیران تقدیر کرد.

خبرگزاری میزان- سفیر دولت فلسطین و مقدم السفرای نمایندگی‌های دیپلماتیک تهران در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از تهیه‌کننده و عوامل برنامه «سفیران» تقدیر کرد.

تقدیر «مقدم السفراء» از برنامه سفیران گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ « صلاح زواوی » سفیر دولت فلسطین و مقدم السفرای نمایندگی‌های دیپلماتیک تهران در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از تهیه‌کننده و عوامل برنامه «سفیران» تقدیر کرد.

در این نامه آمده است:

برادر گرامی جناب آقای عبدالعلی علی عسگری حفظ الله
ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

پس از درود و تحیت
بابت برنامه بسیار ارزشمند سفیران، خدمت جناب‌عالی تبریک عرض می‌نمایم. این برنامه گام بلندی در جهت تحکیم روابط بین المللی ایران برداشته است. از جناب‌عالی و جناب آقای دکتر عبدی و تیم همراه ایشان بخاطر دعوت اینجانب برای مشارکت در این برنامه سپاسگزاری می‌کنم.
همچنین برای شما و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و این برنامه وزین و شخص دکتر عبدی، موفقیت دائمی آرزومندم و از خداوند متعال برای ملت عزیز ایران اسلامی و رهبری فرزانه آن، پیروزی بر دشمنان را خواستارم.
با آرزوی توفیق روز افزون برای جناب‌عالی
برادرتان: صلاح زواوی
سفیر دولت فلسطین و مقدم السفرای نمایندگی‌های دیپلماتیک تهران تقدیر «مقدم السفراء» از برنامه سفیران «صلاح زواوی» از حدود ۳۷ سال پیش به عنوان سفیر کشور فلسطین فعالیت خود را در جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و به دلیل طولانی بودن مدت مسئولیت سفیری، به «مقدم السفراء» مشهور شده است.

برنامه سفیران کاری از گروه اقتصاد ی شبکه پنج سیمای جمهوری اسلامی ایران است و با سفرای کشورهای مختلف مقیم در تهران به گفت‌وگو می نشیند.

بیشتر بخوانید: فلسطین با خون شهدا آزاد خواهد شد/ هر وجب از خاک فلسطین برای ما قدس است/ کل فلسطین را از نهر تا بحر می‌خواهیم/ معامله قرن رسما اعلام نشده است/ در فلسطین آدم ترسو نداریم