پیام مدیرکل فرهنگی مجلس در آستانه سالگرد تاسیس ایسنا

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی آغاز بیستمین سال فعالیت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) را تبریک گفت.

غرفه ایسنا در هفتمین روز بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی آغاز بیستمین سال فعالیت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) را تبریک گفت.

در متن پیام مهدی کیایی آمده است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

عرصه اطلاع‌رسانی در راستای تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به جامعه فرصت مغتمی است که فعالیت در آن بسیار ارزشمند اعتبارآفرین است.

تحقق وجوه دموکراسی و مردم‌سالاری در توجه به کارکرد رسانه‌ها و اثربخشی فعالیت آنان در جامعه میسر می‌شود.

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به عنوان یکی از رسانه‌های فراگیر و صاحب ذوق و سبک در طول ۲۰ سال گذشته همواره در انعکاس و تبیین مسائل و موضوعات مختلف داخلی و خارجی بسیار اثرگذار و مورد توجه مخاطبان و علاقمندان بوده است.

در آستانه ۲۰ سالگی از آغاز به کار این خبرگزاری وزین و پرمخاطب شایسته می‌دانم از تلاش‌ها و اهتمام مدیران، دبیران، خبرنگاران، عکاسان و دیگر عوامل آن تقدیر و تشکر کرده و امیدوارم در ادامه همچنان با روحیه و نشاط و با انگیزه قوی شاهد نقش‌آفرینی‌های این مجموعه در حوزه اطلاع‌رسانی کشور باشیم.

همچنین لازم می‌دانم به طور ویژه از تلاش‌های خبرگزاری دانشجویان ایران در انعکاس و بازتاب اخبار و رویدادهای مجلس شورای اسلامی بعنوان مهمترین نهاد قانونگذاری و نظارتی کشور تجلیل کنم.
توفیق روز افزون همه خدمتگزاران را خداوند متعال مسئلت میکنم.»