پیرو حادثه تروریستی اخیر هیئتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس به چابهار می‌رود

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیرو حادثه تروریستی اخیر، هیئت از این کمیسیون روز سه شنبه عازم چابهار می‌شود.

خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیرو حادثه تروریستی اخیر، هیئت از این کمیسیون روز سه شنبه عازم چابهار می‌شود.

پیرو حادثه ترویستی اخیر هیئتی از کمیسیون امنیت ملس مجلس به چابهار می‌روند به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در حاشیه دومین کنفرانس آسیایی مقابله با تروریسم و در جمع خبرنگاران درباره پیگیری حادثه ترویستی چابهار گفت: روز سه شنبه هیئتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس عازم چابهار می‌شود، البته قصد داشتیم که زودتر از این به این شهر سفر کنیم، اما به دلیل وجود کنفرانس و همچنین بازدید از آب سنگین اراک در روز یکشنبه، این بازدید به سه‌شنبه موکول شد.

وی تاکید کرد: سفر کمیسیون امنیت ملی مجلس به چابهار در برنامه ما بود، اما به دلیل این حادثه به جلو افتاد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: کلیت موضوع برای ما مهم است. به نظر می‌رسد دولت باید در بودجه تجدید نظر کند، در حال حاضر یک پنجم از کل نیاز مرزی برای مرز در بودجه گذاشته شده است، در صورتی که از نظر کارشناسی ۵ برابر آن چه دولت برای مرز گذاشته نیاز است.

فلاحت پیشه بیان داشت: تحولاتی از نوع چابهار نشان می‌دهد اگر در این زمینه کوتاهی کنیم کشور دچار آسیب می‌شود.