رئیس مجلس افغانستان: تروریست‌ها بر هیچ کیش و آئینی پایبند نیستند

رئیس مجلس افغانستان با بیان اینکه افغانستان در مبارزه با پدیده شوم تروریسم تعهد کامل دارد و همواره در این مسئله و مبارزه با آن تاکید کرده است، گفت: تروریست‌ها بر هیچ کیش و آئینی پایبند نیستند و فجیع‌ترین جنایت‌ها را در مقابل پول مرتکب می‌شوند.

خبرگزاری میزان- رئیس مجلس افغانستان با بیان اینکه افغانستان در مبارزه با پدیده شوم تروریسم تعهد کامل دارد و همواره در این مسئله و مبارزه با آن تاکید کرده است، گفت: تروریست‌ها بر هیچ کیش و آئینی پایبند نیستند و فجیع‌ترین جنایت‌ها را در مقابل پول مرتکب می‌شوند.

رئیس مجلس افغانستان: تروریست‌ها بر هیچ کیش و آئینی پایبند نیستند به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالرئوف ابراهیمی در دومین کنفرانس مقابله با تروریسم، گفت: افغانستان در مبارزه با پدیده شوم تروریسم تعهد کامل دارد و همواره در این مسئله و مبارزه با آن تاکید کرده است.


وی افزود: تروریست‌ها بر هیچ کیش و آئینی پایبند نیستند و فجیع‌ترین جنایت‌ها را در مقابل پول مرتکب می‌شوند.


رئیس مجلس افغانستان اظهار داشت: افغانستان کشوری است که جولانگاه بسیاری از تروریست‌های داخلی و خارجی بوده و تاکنون قربانیان زیادی در این زمینه داده‌اند.


ابراهیمی با بیان اینکه آسایش مردم ما به دلیل جنایات تروریست‌ها از بین رفته است، بیان داشت: ما چند کشور از روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خوب و همچنین منافع مشترکی برخوردار هستیم و باید برای حل این مشکل راهکار‌هایی را بیندیشیم.


رئیس مجلس افغانستان اظهار داشت: لازم است برای مبارزه با تروریسم راهکار‌هایی اندیشیده شود و حتی در پارلمان‌های ما به تصویب برسد و پس از آن به صورت کامل اجرایی شود.


وی با بیان اینکه بدون همکاری صادقانه و هماهنگ‌سازی فعالیت‌های مبارزه با تروریسم قطعا نمی‌توانیم موفق باشیم، اظهار داشت: ما بایددر زمینه مبارزه با ترریسم متحد باشیم و همکاری‌های نزدیک‌تر بین کشور‌ها برقرار کنیم تا ازا ین طریق رفاه و آسایش مردم خود را تضمین کنیم.