دستاورد‌های نداجا مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است

رئیس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش گفت: تحریم برای ما فرصت ایجاد کرده و در واقع موتور پیشرانی برای ارتقای توان نیروی دریایی راهبردی است.

رئیس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش گفت: تحریم برای ما فرصت ایجاد کرده و در واقع موتور پیشرانی برای ارتقای توان نیروی دریایی راهبردی است.

ستاورد‌های نداجا مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر دریادار دوم مجید مقصودی رئیس سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های نداجا که صبح امروز شنبه 17 آذر ماه در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد، اظهار کرد: سازمان جهاد خودکفایی نیر‌ی دریایی ارتش ۳۵ سال پیش کار خود را در منطقه یکم دریایی بندر عباس آغاز کرد.

وی با اشاره به اقدامات اولیه این سازمان گفت: سازمان جهادخودکفایی نداجا نهضت قطعه سازی را جهت دستیابی به تجهیزات توان رزمی بازدارنده آغاز کرد و تلاش مستمری را در این خصوص انجام داد.

مقصودی با اشاره به اینکه دستاورد‌های جدید متناسب با نوع تهدیدات طراحی و تولید می‌شوند، تصریح کرد: تولید و طراحی ناوشکن سهند و زیردریایی‌های جدید کلاس غدیر بیانگر توانمندی رزمی نداجا در راستای تهدیدات پیش رو بوده است. دستاورد‌های امروز نداجا در نیرو‌های مسلح مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است.

رئیس سازمان جهاد خودکفایی نداجا با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان گفت: این تحریم برای ما فرصت ایجاد کرده و در واقع موتور پیشرانی برای ارتقای توان نیروی دریایی راهبردی است.

وی تصریح کرد: این سازمان با وجود تمامی تحریم‌ها امروز در حوزه‌های مختلف اعم از سامانه‌های موشکی، پروازی و زیرسطحی فعالیت‌های خوبی داشته و دستاورد‌های مهمی را تولید کرده است.

امیر مقصودی عنوان کرد: نمایشگاه توانمندی‌های نیروی دریایی دائمی است و تا ۲ ماه آینده دستاورد‌های جدید این نیرو در این نمایشگاه رونمایی خواهند شد.