دریادار سیاری: "ناو دنا" و "زیردریایی فاتح" به‌زودی به نداجا الحاق می‌شوند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در آینده نزدیک ناو دنا و زیردریایی فاتح به نداجا الحاق خواهند شد.

دریادار سیاری: "ناو دنا" و "زیردریایی فاتح" به‌زودی به نداجا الحاق می‌شوند

- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم ، دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه به صورت دائمی برقرار است و از همه اساتید، دانشجویان و اقشار مختلف که علاقه‌مند به دیدن پیشرفت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی هستند دعوت می‌کنیم که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از امروز تا پایان سال از این نمایشگاه بازدید کنند.

طرح اولین شناور "تریماران" ایرانی رونمایی شد + عکس و مشخصات

بازدید دریادار سیاری از نمایشگاه دستاوردهای نداجا

وی افزود: تا پیش از 7 آذر 59 همه تصور می‌کردند نیروی دریایی ارتش توانایی خود را از دست داده است، اما به همت عزیزان تجهیزات آماده شد و در دریا مسلط شدیم.

دریادار سیاری ادامه داد: پس از آن هم با وجود دشمنی‌ها در سال 82 ناو موشک انداز پیکان را ساختیم، در سال 85 ناو جوشن را ساختیم، در سال 88 درفش و جماران را ساختیم و هفته گذشته نیز ناوشکن پیشرفته سهند به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شد و در آینده نزدیک نیز ناو دنا و زیردریایی فاتح به نداجا الحاق خواهند شد.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه علیرغم فشارهای دشمن برای ناتوان قلمداد کردن ما در موضوع یگان‌های شناور، سامانه‌ها و تجهیزات ساخته شده و نوسازی‌ها انجام شده است، گفت: امروز به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم تجهیزات‌مان را به روز کنیم. امروز اعلام می‌کنیم که در تامین چرخه تجهیزات مورد نیاز در عرصه دریا، پیشرفته‌ترین امکانات را پای کار آورده‌ایم و می‌توانیم با این امکانات بهترین نوع ماموریت را در عرصه دریا داشته باشیم.

انتهای پیام/