مسئولان پاسخگوی مطالبات مردم باشند

یک نماینده سابق مجلس گفت: دولت اگر می‌خواهد به اقشار کم‌درآمد توجه داشته باشد و با بسته‌های حمایتی از آنان پشتیبانی کند، نباید دراین کار تاخیر داشته باشد.

حضور سبحاني نيا در ايسنا

یک نماینده سابق مجلس گفت: دولت اگر می‌خواهد به اقشار کم‌درآمد توجه داشته باشد و با بسته‌های حمایتی از آنان پشتیبانی کند، نباید دراین کار تاخیر داشته باشد.

حسن سبحانی نیا در گفت‌وگو با ایسنا ،در پاسخ به این پرسش که اولویت‌های کشور در شرایط تحریم چه باید باشد؟ اظهار کرد: کشور ما در شرایطی قرار دارد که  نظام استکباری تحریم‌های فشرده‌ای را اعمال کرده و می‌خواهند فشارهای‌شان را بیشتر هم بکنند، براین اساس  در مرحله اول اولویت ما باید این باشد که وحدت‌مان را حفظ کنیم.

وی افزود:‌ در چنین شرایطی مسئولان کشوری هم باید پاسخگو باشند و با حضور در رسانه‌های عمومی به بیان ضعف‌ها و قوت‌ها بپردازند. به خصوص که در این شرایط باید به سمتی برویم که مسئولان بتوانند تلاش و کوشش بیشتری برای استفاده از ظرفیت‌های داخلی و اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

وی با بیان این‌که «مردم برخلاف کمبودها سعی می‌کنند، شرایط فعلی را تحمل کنند»، اظهار کرد: این موضوع درست است اما باید توجه داشته باشیم که وقتی مردم تحت فشار مالی و گرانی‌ها قرار می‌گیرند،کمبودها سبب می‌شود که به جامعه فشار آید که در این شرایط مسئولان باید درک‌شان از مطالبات عمومی بالا باشد.

این نماینده سابق مجلس تاکید کرد: دولت هم اگر می‌خواهد به اقشار کم‌درآمد توجه داشته باشد و با بسته‌های حمایتی از آنان پشتیبانی کند، نباید دراین کار تاخیر داشته باشد؛ چراکه به هر حال در شرایط فعلی برخی از اقشار کم‌درآمد آسیب‌های جدی می‌بینند.

وی در پایان گفت: دهک‌های اول تا چهارم باید توسط مسئولان از حمایت‌های فراوان برخودار شوند تا بتوانیم از شرایط تحریم عبور کنیم مسئولان هم باید تلاش کنند اعتماد مردم به حرف‌هایشان جلب شود.