شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند

رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهداء اصحاب آخرالزمانی حضرت سید الشهداء (ع) بودند و شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند و برای تبیین حقایق و ارزش‌ها جان خود را فدا کردند.

خبرگزاری میزان- رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهداء اصحاب آخرالزمانی حضرت سید الشهداء (ع) بودند و شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند و برای تبیین حقایق و ارزش‌ها جان خود را فدا کردند.

شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام حسین صنعت پور امیری در گرامیداشت سیزدهمین سالگرد شهدای اصحاب رسانه که بر سر مزار شهدای اصحاب رسانه در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا راه خود را شناختند و با نثار جان خود جادوانه شدند.

وی با بیان اینکه هجرت و جهاد دو نکته و کلید واژه مهم قرآن کریم به شمار می‌رود، تصریح کرد: زندگی پیامبران الهی مرهون هجرت و جهاد بوده و در این راه قدم گذاشتند.

حجت الاسلام والمسلمین صنعت پور افزود: اسلام هرگز دین جنگ و خونریزی نیست، بلکه همواره دین صلح طلبی و دوستی است و هرگز برای رسیدن به متاع دنیا و توسعه قدرت مادی و فتح سرزمینی جنگ نکرده است.

وی با اشاره به جایگاه شهدا گفت: شهدا برای ترویج آرمان‌های بلند دینی و توسعه صلح و آرامش جان خود را فدا کردند و در راه اهتزاز پرچم اسلام و مکتب قرآن خون دادند تا جاودانه مانند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با بیان اینکه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی از اهداف شهدا بوده است، افزود: رسانه، قلم و تصویر باید منعکس کننده حقایق، واقعیات و اهداف اسلام باشد.

وی گفت: متاسفانه در دنیای امروز رسانه‌های کذاب و دروغگو بسیار زیاد هستند و قصد ضربه زدن به اسلام و قرآن را دارند که باید اصحاب رسانه و قلم هوشمندانه با آن مقابله کنند.

قائم مقام صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز در ادامه گفت: مقام و شان شهدا در قرآن به خوبی بیان شده و از امتیازات و برکات خاصی برخوردارند که بعد از شهادتشان بیشتر درک می‌کنیم.

حجت الاسلام رمضان موسوی مقدم تصریح کرد: هم اکنون در قرن جنگ رسانه‌ها سپری می‌کنیم که این بازی از طرف استعمارگران برای به انحراف کشادن جوامع بشری تدارک دیده شده است.

وی ادامه داد: رسانه‌های ما مدیون خون شهدا هستند و باید با قلمشان راه شهدا را تداوم دهند.