عاملان و حامیان حادثه چابهار در انتظار سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران باشند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی اینستاگرامی وقوع حادثه تروریستی در چابهار را محکوم و گفت: عاملان و حامیان این اقدام در انتظار سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران باشند.

خبرگزاری میزان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی اینستاگرامی وقوع حادثه تروریستی در چابهار را محکوم و گفت: عاملان و حامیان این اقدام در انتظار سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران باشند.

عاملان و حامیان این اقدام در انتظار سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران باشند به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ علی اکبر ولایتی در پیامی اینستاگرامی حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد.


متن پیام به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه تروریستی چابهار که موجب شهید و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیز گردید، بار سنگین اندوه و تاثر را بر ایران اسلامی به دنبال داشت هر چند که نشانه دیگری از استیصال و درماندگی جانیان و گروه‌های تروریستی و حامیان آنان با هدف ایجاد ناامنی و تصور امکان ضربه زدن به توان و اقتدار ایران اسلامی شکل گرفت، غافل از آن که نظام و ملت بزرگ ایران با ایستادگی و مقاومت، طرح‌های شوم توطئه گران را در منطقه و ایران همچون تمامی این سال‌ها با شکست مواجه خواهند کرد.


بی تردید جمهوری اسلامی ایران مسیر عزت و اقتدار خود را ادامه خواهد داد و عاملان و حامیان این جنایت، در انتظار سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران باشند.


اینجانب ضمن تسلیت به مصیبت دیدگان این حادثه، برای مجروحان آرزوی شفای عاجل داشته و به زودی شاهد انتقام این حرکت تروریستی خواهیم بود.


علی اکبر ولایتی