یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی خواهد توانست تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی به مناسبت روز دانشجو گفت: یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی خواهد توانست تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند.

خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی به مناسبت روز دانشجو گفت: یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی خواهد توانست تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند.

یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی خواهد توانست تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار "غلامحسین غیب‌پرور" به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو پیامی را صادر کرد.

در متن پیام می‌خوانیم:

هر صفحه‌ای که از تاریخ پر افتخار انقلاب رقم می‌خورد نسل فرهیخته و دانشجوی بیدار جوان و مومن و انقلابی با درک و تحلیل سیاسی خود بیش ار پیش با اندیشه‌های شوم و ضد انسانی نظام سلطه علیه ملت بسیجی ایران اسلامی آشنا می‌شوند.

باز نمایی ۱۶ آذر مملو از عملکرد فاسد و مکانیزم سیاسی عقب افتاده و ضد بشری سردمداران زورگوی آمریکایی است که از گذشته تا به حال فقط مدعی دروغین حقوق بشر، دموکراسی و جنبش‌های مدنی بوده و اکنون به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب از اینکه ایران اسلامی به طرفشان نمی‌رود زنجیر می‌جوند.

ضمن گرامیداشت یاد ونام شهدای عزیز دانشجو و تهنیت این روز تاریخی، یقین واثق داریم دانشجوی بسیجی ایران اسلامی و سراسر گیتی با مرجعیت علمی و تولید علم دینی و بومی خواهند توانست در مقابله با تروریسم اقتصادی ایادی مستکبر قد علم کرده، تحریم‌های جنایتکارانه را دور بزند و با سختی‌ها مقابله کند.

آنچه که چراغ راه همه دانشجویان بصیر انقلابی است تاسی به فرامین ناخدای بصیر کشتی انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که آرمانگرایی، صدق و صفا و خلوص، رهایی از وابستگی‌های گوناگون حزبی و سیاسی، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی و منطق و بینش صحیح را توشه راه خوانده اند و بر تجهیز به آن‌ها تاکید فرموده اند.