توان موشکی ایران خاری در چشم دشمنان است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج گفت: توان موشکی ایران به عنوان عامل بازدارندگی و ضامن امنیت کشور خاری در چشم دشمنان است و هر چند که آمریکا برای تضعیف آن تلاش می کند اما به لطف الهی چنین توطئه ای خنثی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید جواد خاضع در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج با اشاره به 16 آذر روز دانشجو، اظهار داشت: سال 1332 در چنین روزی رژیم پهلوی عده ای از دانشجویانی را که در اعتراض به سفر نیکسون معاون رئیس جمهوری وقت آمریکا به ایران اعتراض کرده بودند به خاک و خون کشید.
وی افزود: هدف این دانشجویان دفاع از عزت و استقلال کشور و مقابله با آمریکا به عنوان نماد ظلم، ستم، جنایت و استعمارگری بود.
امام جمعه موقت یاسوج بیان کرد: دانشجویان ایران افرادی استقلال طلب، عدالت خواه، استکبارستیز و ضداستبداد هستند.
حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: نقش ارزنده دانشجویان در کمک به رشد، توسعه، پیشرفت و اعتلای روزافزون کشور انکارناپذیر بوده و بر هیچ فردی پوشیده نیست.
وی برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز طی چند روز گذشته در شهر سمنان را یادآور شد و ابراز داشت: پیام رهبر معظم انقلاب به این اجلاس حاوی نکات راهگشا و مهمی بود.
امام جمعه موقت یاسوج گفت: مهمترین محورهای این پیام شامل ادای صحیح نماز، توجه به جنبه های تربیتی نماز به ویژه برای نسل جوان و گسترش اقامه نماز جماعت در مدارس و دانشگاه هاست.
حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: کاهش انواع ناهنجاری های اجتماعی، بزهکاری ها، فسادها و منکرات در جامعه جزو نتایج مهم اقامه نماز است.
وی افزود: حدود چهار سال قبل آل سعود با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی جنگ نابرابری را علیه یمن آغاز کرد و هنوز نیز ادامه دارد.
امام جمعه موقت یاسوج بیان کرد: مقاومت ملت مظلوم یمن تاکنون مانع دستیابی متجاوزان به اهداف شوم خود در این کشور اسلامی شده است.
حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: عمده ترین اهداف آمریکا و متحدانش از راه اندازی جنگ در یمن شامل سرکوب جبهه مقاومت، فروش اسلحه به آل سعود، اختلاف افکنی بین مسلمانان و ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است.
وی ابراز داشت: آوارگی مردم، گسترش قحطی و شیوع انواع بیماری ها بخش ناچیزی از فجایع انسانی ایجاد شده در یمن از زمان آغاز حمله نظامی آل سعود به این کشور اسلامی است.
حجت الاسلام خاضع گفت: مجامع بین المللی و کشورهای مدعی دروغین طرفداری از حقوق بشر نه تنها در مقابل جنایت های غیرانسانی در یمن سکوت کرده اند بلکه از آل سعود نیز حمایت همه جانبه می کنند.