آمریکا رکورد دار شکست در مقابل مردم بصیر ایران است/ امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم آمریکا هستند

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: آمریکا از بدو انقلاب از هیچ اقدامی علیه ملت ایران فروگذار نکرده است.علیرغم همه این خباثت‌ها و توطئه‌ها،آمریکا رکورد دار شکست در مقابل مردم بصیر ایران است.

خبرگزاری میزان- خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: آمریکا از بدو انقلاب از هیچ اقدامی علیه ملت ایران فروگذار نکرده است.علیرغم همه این خباثت‌ها و توطئه‌ها،آمریکا رکورد دار شکست در مقابل مردم بصیر ایران است.

آمریکا رکورد دار شکست در مقابل مردم بصیر ایران است/ امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم آمریکا هستند به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی، در خطبه‌های نماز جمعه تهران، گفت: فرد متقی در هیچ بن بستی قرار نمی‌گیرد.

وی ادامه داد: بعد از مشکلات سنگین، خداوند جامعه متقین را نجات می‌دهد و فرجی نصیب جامعه می‌کند که کسی اصلا آن را باور نمی‌کند. برکت دیگر تقوا این است که فضای زندگی را روشن می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به نایب امام زمان در زمان غیبت ایشان تاکید کرد: سیاست‌های کلی نظام در امور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، انتظامی و همه امور که مربوط به اداره کشور است را نایب امام زمان (عج) تعیین می‌کنند که همان رهبر معظم انقلاب هستند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب، سیاست‌های کلی نظام را بعد از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین و ابلاغ می‌کنند، این مقررات نظام ماست.

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به روز دانشجو بیان کرد: آمریکا از بدو انقلاب از هیچ اقدامی علیه ملت ایران فروگذار نکرده است. از حمایت صدام در حمله به ایران تا سرنگونی هواپیمای مسافربری و امروز هم با تحریم‌های ظالمانه. اما آنچه مهم است اینکه علیرغم همه خباثت‌ها و توطئه‌ها، آمریکا رکورد دار شکست در مقابل مردم بصیر ایران است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره اینکه آمریکا مسیر افول و نابودی خود را طی می‌کند، گفت: انشالله آن‌ها در توطئه‌های داخلی، بین المللی و نیز توطئه‌های اخیرش شکست خواهد خورد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران عنوان کرد: امروز دانشجویان و دانشگاهیان ما پرچمدار مبارزه با ظلم و ستم آمریکا هستند. ظلم و استکبار ستیزی، عدالت خواهی و مبارزه با آمریکا جزء لاینفک رسالت جنبش دانشجویی است. درود می‌فرستیم به روان پاک همه شهدای روز ۱۶ آذر و نیز تمام شهدای مبارزه با ظلم و ستم.